Results 1 to 9 of 9

Otp Sorunu Anlayamadım

Merhabalar Otp sıfırladım. otp sildim yeniden yükledim yeniden Autıcode aldım kayıt ettim. sorun yok lakin test etmeye gelince ilk denemede 10 kez denediniz sıfırlayın diyor bana bu ne saçmalık bunu anlayamadım. daha öncede aynısını yaptı son chashlede şansımı deniyeyim dedim yine aynı hatayı aldım
    Last edited by xBionic; 11-23-2021 at 06:34 PM.

Quote Originally Posted by manyak5361 View Post
    Merhabalar Otp sıfırladım. otp sildim yeniden yükledim yeniden Autıcode aldım kayıt ettim. sorun yok lakin test etmeye gelince ilk denemede 10 kez denediniz sıfırlayın diyor bana bu ne saçmalık bunu anlayamadım. daha öncede aynısını yaptı son chashlede şansımı deniyeyim dedim yine aynı hatayı aldım .
    Sıfırlayınca direkt girmesi lazım ama belli bir süre bekleyince düzelecektir. Ayrıca şunu belirtmen senin lehine olacaktır. Sen öncesinde on kez yanlış girdin mi gelen kodları ? Eğer böyle bir durum varsa tarih ve saat ayarlarına da bak.

Valla bekliyorum Dokunmadan Cünkü chas kalmadı Üstünde Bu hatayı 1 veya 2 kere yaşamadım düzelirse Oynamaya devam ederiz Yok düzelmezsede Kalsın Öyle ne diyim. Böyle saçmalık olmaz yani. Burda öğrettikleri Yöntemlerle İş yaptım birde Yine aynı yine aynı

Valla bekliyorum Dokunmadan Cünkü chas kalmadı Üstünde Bu hatayı 1 veya 2 kere yaşamadım düzelirse Oynamaya devam ederiz Yok düzelmezsede Kalsın Öyle ne diyim. Böyle saçmalık olmaz yani. Burda öğrettikleri Yöntemlerle İş yaptım birde Yine aynı yine aynı
    Belli bir süre sonra block kalkacak. Ama anlamadığım nokta block yemeni sağlayan şey ne ? problem o olabilir.

Çok fazla doğrulama hatası (10'dan fazla) Diye hata verdi şimdi belki 10 deneyişim ama ilk denememde bu hatayı alıyorum . Bu hatayı Bir Çok kişi alıyor tek benden kaynaklı değil yani

Çok fazla doğrulama hatası (10'dan fazla) Diye hata verdi şimdi belki 10 deneyişim ama ilk denememde bu hatayı alıyorum . Bu hatayı Bir Çok kişi alıyor tek benden kaynaklı değil yani
    O zaman bir süre beklemeni tavsiye ediyorum olmadı bilet yollarsın. Boşuna cash harcama.

Son cash Kullandım Düzelir oynuycam . Arkadaşla Takılalım diyodum ama 3 kere denedim 3 kere de aynı yaptı.
    Kısacası hayırlısı. Oyun Yetkililerine kalmış.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Eğer OTP sıfırlandıysa sıfırlamanız tek başına yetmez bloke kaldırmanız gerekmektedir.

Lütfen adım adım sırası ile uygulayın.

- PC den OTP programını kaldırın.
    - OTP sitesine giriş yapın MYICS kısmında Reset AnyOTP Device seçeneğini tıklayın.
    - Gelen ekranda " Send Code" seçeneğini tıklayın . Telefona gelen kodu girerek altta bulunan reset butonuna tıklayın.
    - Daha sonra PCye OTP programını indirip kurun.
    - MYICS kısmında "Resend ID ve Authcode" seçeneğini tıklayın ve gelen ekrandan kod talep edin.
    - Telefona gelen kodu OTP programına yazarak aktif edin.

Ek olarak;

Eğer Windows 7 kullanıyorsanız saat dilimi ayarınızı UTC+3:00 Bağdat yapın. Yaptıktan sonra saati manuel olarak 1 saat geri alın.
    Bu işlemden sonra https://saatkac.info.tr/ sitesine girerek sol üst köşeden saatinizin senkronuna bakın. Maksimum 1-2 saniye fark olabilir, eğer fark varsa onu da ayarlayın.

Eğer Windows 10 kullanıyorsanız; ayarları görseldeki gibi yapıp, "Şimdi Eşitle" kısmına tıklayınız.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Eğer OTP sıfırlandıysa sıfırlamanız tek başına yetmez bloke kaldırmanız gerekmektedir.

Lütfen adım adım sırası ile uygulayın.

- PC den OTP programını kaldırın.
    - OTP sitesine giriş yapın MYICS kısmında Reset AnyOTP Device seçeneğini tıklayın.
    - Gelen ekranda " Send Code" seçeneğini tıklayın . Telefona gelen kodu girerek altta bulunan reset butonuna tıklayın.
    - Daha sonra PCye OTP programını indirip kurun.
    - MYICS kısmında "Resend ID ve Authcode" seçeneğini tıklayın ve gelen ekrandan kod talep edin.
    - Telefona gelen kodu OTP programına yazarak aktif edin.

Ek olarak;

Eğer Windows 7 kullanıyorsanız saat dilimi ayarınızı UTC+3:00 Bağdat yapın. Yaptıktan sonra saati manuel olarak 1 saat geri alın.
    Bu işlemden sonra https://saatkac.info.tr/ sitesine girerek sol üst köşeden saatinizin senkronuna bakın. Maksimum 1-2 saniye fark olabilir, eğer fark varsa onu da ayarlayın.

Eğer Windows 10 kullanıyorsanız; ayarları görseldeki gibi yapıp, "Şimdi Eşitle" kısmına tıklayınız.

Bu saydıklarınızın hepsini yaptım en başta ama yine aynı hatayı vermişti 03:00 İstanbul ayarlamıştım Ve windows 7 kullanıyorum. ve cash bitti bununda düzeltilme imkanı yok gibi anladığım kadarıyla yinede cevap için teşekkürler
    Last edited by manyak5361; 11-23-2021 at 09:00 PM.