Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Unhappy Destan 2 EMC GRELL BUGU HK

Merhaba
    Destan 2 SERVERİ EMC GRELL ORTA slotundaki mob sürekli buglu ''CASTİNG FAİLED'' HATASI ALIYORUZ SÜREKLİ ve buglu grelle takılıp saatlerce genie atak yapmıyor. 2 gündür düzelmedi. Lütfen Slota iyileştirme yapabilir misiniz. ve bu bugdan sonra droplar tamamen düştü grell slotunda mağduriyet yaşıyoruz ve farm atamıyoruz. BUG CANAVARA İTEMSİZ YUMRUK ATINCA DÜZELİYOR FAKAT RPR GİDİP GELDİĞİMİZDE VEYA RELOG ATTIGIMIZDA TEKRAR BUGLU OLARAK ÇIKIYOR

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Geçici çözüm olarak belirttiğiniz şekilde yaratığı kesebilirsiniz. Durum hakkında ekibe bilgi verebilir ve bir gelişme olursa paylaşabiliriz, teşekkürler.

Junior Member
    merhaba
    beklemedeyiz afk kalamıyoruz inanın bilgi verirseniz sevinirim. İtem Dropları da çok düşük bilgisini vermek istedim
    teşekkür eder iyi akşmlar dilerim..

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by asdasfasd21 View Post
    merhaba
    beklemedeyiz afk kalamıyoruz inanın bilgi verirseniz sevinirim. İtem Dropları da çok düşük bilgisini vermek istedim
    teşekkür eder iyi akşmlar dilerim..
    Droplarda bir değişiklik yapılmadı, yapılsaydı mutlaka bilgii verildir. Ek olarak diğer durum için ekip arkadaşımın önerisini aktarıyorum;

-Spotu biraz durdurunuz. Bir süre beklemenin ardından mage bir karakter ile 2-3 tur boyunca novalayınız ve daha sonra okçu karakteriniz ile devam ediniz.

Tags for this Thread