Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 85
    Senior Member
    ben sizden öğrendim 1440 pot veren yerin bunu verdiğini boşa uğraşmayın coin silen bi şey o peti alırsınız parayla daha ucuza gelir.

yüzlerce kez denedim 1 kez bile atmadı acilen düzenlenmesi gerekiyor kimse mortar yapamayacak yoksa

bizim clan 10 kişi her biri yan charlarla da deniyor ben 2 hesapla 4x2 =8 charla denedim çıkmadı sanki dark knight metaryali çıkartıyorum inanırmısınız belki dark knight metaryeli lunar rabbit mortardan daha fazla atıyordur.GB sileceğiz diye bu kadar oranı düşük olmamalı

Senior Member
    İyide bunu yapmak için de silver bar ve toz istiyor. Gold star yapmak daha kolay bence.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    İyide bunu yapmak için de silver bar ve toz istiyor. Gold star yapmak daha kolay bence.
    İstenilen her şey birebir aynı gold starda da istiyor.
    Farzet ki biz bu aşkı hiç yaşamadık.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bana da çok düşük oran geldi sanki 1000 de 1 miş gibi. hani madem materyal trade e konulabiliyor o zaman pazara da konuluyodur o halde çıkartılırsa değeri 5-6 gb falan bu mantıkla

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Mortarı sundurese koysunlar 1 GB'ye.

Alın size alan memnun veren memnun mis gibi GB silme yöntemi.

Bu sekilde hergun 50k 50k hesap degis karakter değiş otp gir oto bekle zaten aynı şeye geliyor.

1GB olsun ilk ben alacam.

Senior Member
    Dün nihayet hem pet, hem de lunar mortar çıkarttım. Günde 4 karakter ile deniyorum. Üst üste attı şansa, gerçi %3 atak için yapar mıyım Lunar'ı bilmiyorum.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Lacanist View Post
    Dün nihayet hem pet, hem de lunar mortar çıkarttım. Günde 4 karakter ile deniyorum. Üst üste attı şansa, gerçi %3 atak için yapar mıyım Lunar'ı bilmiyorum.
    %3 lunar için 3 adet mortar piece gerekiyor.
    Pazara 150 m civarina koyanlar varmış fakat ben alan olacağını düşünmüyorum.
    Etkinlik bitiminde silineceği için yapmak istemeyenler ucuza koyarsa 3 adet toplanabilir.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Etkinlik bitiminin son gününe kadar umudunuzu kesmeyin baktınız çıkmıyor pazara mecburen ucuz fiyata koyacaklar alırsınız. Şahsen bekliyorum