Results 1 to 8 of 8
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Eslant armor görevi hakkinda

İYİ GÜNLER .
    Son 4 5 aydır +1 +3 +5 +7 şeklinde atan armorların düşme ihtimalleri gittikçe zorlaştırılmış. Bu görev sayesin de oyuna başlayan kitleyi göze alıp almadığınızı bilemem ama geçen zamana bir baktım da az değilmiş. Umarım bunu göz önünden kaçırmazsınız. Size tavsiyem güncelleme notlarınıza ekleyin. Artık +7 armor hiç atmıyor. Şans a değinecek ŞAHIŞLAR kendi egosunu bana tatmin ettirmesin. GM ler hesabıma bakıp isterler ise geçmişime baksınlar , ben izin veriyorum. Foruma kanıtları koyabilirler.
    İYİ FORUMLAR.

Kısa bir süre önce bende bayağı kırdırmıştım. Ama banada yaklaşık kırk beş taş'dan üç adet (+7) attı. Şansa bağlamıştım.

Junior Member
    Yeni sunucularda düzenleme gelmeli diye düşünüyorum.Gb nin erimesi için örnek olarak , eslanta yeni biriktirilecek bir kırmızı taş koyup.2 yada 3 adet bi armor alacaksın tabi istenen taş miktarı az olacak para yüksek olacak misal 15-20 m gibi, +2, +4 yada +6 olarak random atacak.Takasa açık olan armor piyasasını da çok bozmadan bir düzenleme yapılabilir.Yeni başlamak isteyen oyuncular veya mevcut durumunu geliştirmek isteyenler için güzel olabilir.Direkt olarak +7 atmamalı.Aynı şekilde quest itemleri için de birşeyler yapılabilir.En azından jr de çıplak adam kalmasın. (:

Senior Member
    Bende bu durumu farkettim ve gerçekten can sıkıcı , şans demesin kimse .
    Farzet ki biz bu aşkı hiç yaşamadık.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ManAdown View Post
    Yeni sunucularda düzenleme gelmeli diye düşünüyorum.Gb nin erimesi için örnek olarak , eslanta yeni biriktirilecek bir kırmızı taş koyup.2 yada 3 adet bi armor alacaksın tabi istenen taş miktarı az olacak para yüksek olacak misal 15-20 m gibi, +2, +4 yada +6 olarak random atacak.Takasa açık olan armor piyasasını da çok bozmadan bir düzenleme yapılabilir.Yeni başlamak isteyen oyuncular veya mevcut durumunu geliştirmek isteyenler için güzel olabilir.Direkt olarak +7 atmamalı.Aynı şekilde quest itemleri için de birşeyler yapılabilir.En azından jr de çıplak adam kalmasın. (:
    Bence +7 bile artık çöp item. Serverlarda +9 holy setler bile varken. +1, +3, +5 atmamalı direk +7 vermeli bence, ama 7 tane falan taş isteyebilir. Direk +7 atar. Görev silahları da aynı şekilde; 7 taşa +7 atsa fena olmaz. Zaten exp kasmak için kullanılacak itemler. PK'da hiçbir işe yaramaz. En azından +70 üstü boş çar kalmaz. JR senin dediğin gibi üstü boş adam daha az gelir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by HaberMan View Post
    Bence +7 bile artık çöp item. Serverlarda +9 holy setler bile varken. +1, +3, +5 atmamalı direk +7 vermeli bence, ama 7 tane falan taş isteyebilir. Direk +7 atar. Görev silahları da aynı şekilde; 7 taşa +7 atsa fena olmaz. Zaten exp kasmak için kullanılacak itemler. PK'da hiçbir işe yaramaz. En azından +70 üstü boş çar kalmaz. JR senin dediğin gibi üstü boş adam daha az gelir.
    Anlıyorum ama yeni sunucular için söylemiştim.

148 adetten sadece 3 tane +7 attı. 5 ve 3 leri bastım sadece 1 adet 8 geçirebildim. buss parasına 8 satılabilen alabiliyordum. 8 için kasmayın.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Hiç kimsenin umurun da değil mi neden yetkililer bu konuda sessiz kaldı ?