Results 1 to 8 of 8

Thread: Ticket Sistemi

Senior Member

Ticket Sistemi

Ne zaman bir şey sorsam konu ile alakasız kalıp mesajlar geliyor. Bu yapay zeka üzerine geliştirme olacak mı? Olmayacaksa bile en azından bu bölüme bakan gerçek birinin çalışması gerekli diye düşünüyorum. Mağdur oluyoruz, foruma konu açınca da burada destek verilmiyor deniyor.

Quote Originally Posted by Thereisnoway View Post
    Ne zaman bir şey sorsam konu ile alakasız kalıp mesajlar geliyor. Bu yapay zeka üzerine geliştirme olacak mı? Olmayacaksa bile en azından bu bölüme bakan gerçek birinin çalışması gerekli diye düşünüyorum. Mağdur oluyoruz, foruma konu açınca da burada destek verilmiyor deniyor.
    Bildiğim kadarıyla biletlerle ilgilenen çalışanları mevcut.

Senior Member
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Bildiğim kadarıyla biletlerle ilgilenen çalışanları mevcut.
    Hocam öyle bir durum imkansız. İnsan bakmıyor.

Hocam öyle bir durum imkansız. İnsan bakmıyor.
    Vaktinde gamesdepot belirtmişti detaylı incelendiğini o şekilde hatırlıyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Vaktinde gamesdepot belirtmişti detaylı incelendiğini o şekilde hatırlıyorum.
    Çarım mute yemişti, tamam kabul hak ettim dedim ama şöyle bir sıkıntı vardı; ondan önceki mute ticket ile kaldırılmıştı, işgüzar mod benim yaptığım reporttan bana ceza aldırmıştı ticket atarak kaldırttım. Neyse tekrar hak ederek 30 gün mute yedim. Ticket attım, mute haklı ama önceki mute haksız olduğu için kaldırmıştınız. Bu sebeple o cezanın sicilde olmaması gerekli yani 15 gün almalıyım dedim.

Ticketta da kullanıcı sözleşmesine aykırı davrandığınız için 30 gün konuşma cezalısınız 29 gün kalmıştır dedi.

Robot anahtar kelimelere bakarak kalıp cevaplar veriyor. Bir güncelleme gerekli.
    Last edited by Khenarth; 11-16-2021 at 06:50 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Çarım mute yemişti, tamam kabul hak ettim dedim ama şöyle bir sıkıntı vardı; ondan önceki mute ticket ile kaldırılmıştı, işgüzar mod benim yaptığım reporttan bana ceza aldırmıştı ticket atarak kaldırttım. Neyse tekrar hak ederek 30 gün mute yedim. Ticket attım, mute haklı ama önceki mute haksız olduğu için kaldırmıştınız. Bu sebeple o cezanın sicilde olmaması gerekli yani 15 gün almalıyım dedim.

Ticketta da kullanıcı sözleşmesine aykırı davrandığınız için 30 gün konuşma cezalısınız 29 gün kalmıştır dedi.

Robot anahtar kelimelere bakarak kalıp cevaplar veriyor. Bir güncelleme gerekli.
    Ticket sisteminde çalışan mevcut. Talebiniz uygun görülmediği için böyle bir cevap almış olabilirsiniz. Sonuçta diğer cezanızı da ticket üzerinden kaldırtmışsınız zaten.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Ticket sisteminde çalışan mevcut. Talebiniz uygun görülmediği için böyle bir cevap almış olabilirsiniz. Sonuçta diğer cezanızı da ticket üzerinden kaldırtmışsınız zaten.
    Uygun görülmeyecek bir durum değil çünkü ortada tartışmaya açık bir mevzu yoktu Diğer konudaki alıntıma cevap bekliyorum. Ona da ss fake dersin herhalde xD
    Last edited by Thereisnoway; 11-15-2021 at 04:43 PM.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Giriş yaptığınız hesapları kontrol ettiğimde güncel değil fakat 2020 yılına ait böyle bir biletiniz bulunmaktadır. Hesabınızın luring, küfür vb. birden çok cezası bulunmakta. Oyun düzenini bozan davranışlarınız, oyunculara hakaretleriniz sonrasında cezanız katlanarak artmaktadır.
    *Ek olarak, vermiş olduğumuz cezalar her zaman için 3/7/15/30 olarak gitmemektedir.

Bilginize,