Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 47 of 47
    Member DropRATE's Avatar
    Nickname
    RateSuccess
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    ALT F4 atanları tarihli ksc alın CR de şikayet edin suçlular ise gereğini yapıyorlar...
    Aldığın ksc de zaten tarih ve saat bilgisi var. Genelde video istiyorlar. Dc yiyen adam ne yapacak peki ?
    "En büyük savaş , cahilliğe karşı yapılan savaştır." M.KEMAL ATATÜRK

Quote Originally Posted by DropRATE View Post
    Aldığın ksc de zaten tarih ve saat bilgisi var. Genelde video istiyorlar. Dc yiyen adam ne yapacak peki ?
    Kontrolünü sağlayabiliyolar diye biliyorum.

Senior Member FG1919's Avatar
    Ne gem sevgisi anlamadim gitti bu iyunda herkes herseyi bildigi icin sabirsiz ve tahamulsuz bir kitle haline geldik adam donsuz gezer tek yer pri suclu mage suclu kafa atar partiye baskasi suclu artik anlayin bu bir oyun insanlari suclama ihtiyaci size bir sey kazandirmaz bir gun tek basiniza kalacaksiniz

Senior Member
    Quote Originally Posted by fatihgnc7 View Post
    Ne gem sevgisi anlamadim gitti bu iyunda herkes herseyi bildigi icin sabirsiz ve tahamulsuz bir kitle haline geldik adam donsuz gezer tek yer pri suclu mage suclu kafa atar partiye baskasi suclu artik anlayin bu bir oyun insanlari suclama ihtiyaci size bir sey kazandirmaz bir gun tek basiniza kalacaksiniz
    Yok yorumlara bakarsan bu sadece insanları sadece şahsi yaptıkları iş için suçlamıyor. Oluşan elektrik arızalarınından kaynaklanan kopmaları, bilgisayarda herhangi bir sebep yüzünden oluşan durumlar yüzündeki kopmaları, dünya geneli oynanan bir oyundaki internet kaynaklı yaşanan kopmaları da kişinin şahsına mal edip suçlama yapıyor. Tamamıyla özellikle şu anki oyunun durumunu da göz önünde bulundurulup bu kişinin açtığı konuya istinaden yaptığı yorumlara da bakılıp bu vote sisteminin acilen komple kaldırılması lazım. Türkiye ağırlıklı oynanan bir oyunda bu vote sistemi büyük oranda amacı dışında kullanılacaktır hep.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Yok yorumlara bakarsan bu sadece insanları sadece şahsi yaptıkları iş için suçlamıyor. Oluşan elektrik arızalarınından kaynaklanan kopmaları, bilgisayarda herhangi bir sebep yüzünden oluşan durumlar yüzündeki kopmaları, dünya geneli oynanan bir oyundaki internet kaynaklı yaşanan kopmaları da kişinin şahsına mal edip suçlama yapıyor. Tamamıyla özellikle şu anki oyunun durumunu da göz önünde bulundurulup bu kişinin açtığı konuya istinaden yaptığı yorumlara da bakılıp bu vote sisteminin acilen komple kaldırılması lazım. Türkiye ağırlıklı oynanan bir oyunda bu vote sistemi büyük oranda amacı dışında kullanılacaktır hep.
    ne yaran var be kardeş. 100 kişi iyi oldu gelmesi diyor 3-5 kişi bas bas bağırıp duruyor.

neyse, umarım en kısa sürede oyundan çıkanlar için de getirilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    jr de devaya geldik, tek fight, warrior alt f4 ü koydu sonrasında tek kelam etmeden. 9 raptorlu full itemli adam.

şimdi sormak istiyorum, beni bu adamı report etmekten alıkoyan sistem ne zaman düzeltilecek?

bu adamlar kafasına göre keyfince alt f4 çekip uzayıp gitmekten nasıl vazgeçirilecek? yönetim yok mu??????

kaç defa jr de dc oldum cezamı yemeliyim lütfen mantıklı öneri getirin