Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37

Adil bir oyun için lütfen gereğini yapın

Oyunu oyun için değil de gelir kapısına dönüştürenlerden ne zaman kurtulacağız nerf istemiyoruz solo oyunucuya alan istiyoruz bunlardan kurtulmak istiyoruz bir webmaster forumunda açılan konuya bakın yazık
    Last edited by ScORp_LiON; 11-06-2021 at 10:04 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bunu daha önce çok fazla kez konuşmuştuk. Bunun altında yatan bir çok neden var ve bunu düzeltecek olan oyun firmaları değildir. Eğitimden, ekonomik durumlara kadar bir çok faktör bulunuyor. Aynı oyun diğer ülkelerde bu şekilde oynanmıyor ya da suistimal edilmiyorsa kendimizi sorgulamamız gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Uzun yıllar sadece pk odaklı oynadım. Aldığım maaşın yarısı direk karaktere gidiyordu işten ayrıldım 1 sene önce kendime şirket açtım internet üzerinden satış yapıyorum. Şuan oyunda ekstra pazar yapıyorum asıl gelir kaynağım knight değil tabi ki ama bir çok ihtiyacımı burdan gelen parayla karşılıyorum reklam parası muhasebe parası vs. bu açıdan bakınca gayet güzel tek gelir kapısı olarak burdan yapanlarda yok mu var ama yarın ne olacağı belli değil oyunda. En azından ekstra bi işin yanında yapıldığı zaman gayet keyifli oluyormuş

Bakın arkadaşlar ekonomik sıknıtıların baş gösterdiği yerlerde para bir zaaftır. İnsanlar bu zaafı ortadan kaldırabilmek için bazı yöntemlere başvururlar. ''Usko''da da gördüğümüz item,karakter gibi şeylerin çalınması da bu yöntemlerden kötü olanıdır.

Bir sistem varsa o sistemden yararlanacak insanlarda olacak. İstediğin noktayı anlıyorum bizde yararlanalım diyorsun ama ne kadar iyi sistem kurarlarsa kursunlar
    bütün slotların dropları dengelidir hiçbir slot istersen 16 char koy istersen 8 belli bir miktarın üstünde bırakmamaktadır.

Bu miktar emin ol genie'siz legal farmına eşdeğer olacaktır.Tabi oynayış süresi vs'de önemli.

iki satır önce söylediklerimden kesinlikle emin olabilirsin.

İyi farmlar Şovalyeeee
    Last edited by WolverineRevengee; 11-06-2021 at 11:07 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bunu daha önce çok fazla kez konuşmuştuk. Bunun altında yatan bir çok neden var ve bunu düzeltecek olan oyun firmaları değildir. Eğitimden, ekonomik durumlara kadar bir çok faktör bulunuyor. Aynı oyun diğer ülkelerde bu şekilde oynanmıyor ya da suistimal edilmiyorsa kendimizi sorgulamamız gerekiyor.
    Bu kişilerin eğitim ekonomik durumla düşündüğün kadar alakalı değil evet birçok etkili etmen var. Tabikide siz bu şekilde söyleyip işin içinden çıkabilirsiniz. Fakat siz sağlayıcı olarak IP sınırı getirirseniz geçen bir yayın platformunda gördüğüm 1 adam 33 pc işi biter. Yada 1 slotta 8 pc işi biter paramun slotlarında sw lerde 9-12 pc soküp taksi işi azalır. Çöp slotlarında eslantta 6 mage 2 priest sokan 1 kişi artık sokamaz. Dahasıda var zaten siz bunlar üzerinde çalışııyorsunuzdur diye düşünüyorum.

Junior Member NCFW's Avatar
    Nickname
    V
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    V
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Konuyu tamamen destekliyorum, Her ne kadar birşey yapılmamaya devam edeceğini artık tamamen anlasakta..
    Vi Veri Veniversum Vivus Vici

arkadaşlar konudaki ekran görüntüsü modlar tarafından uygunsuz görüldüğü için silinmiş.
    Last edited by ScORp_LiON; 11-07-2021 at 11:38 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Selam,

Şahsi fikrim bommmboş bir cevap.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Fol_r7JBacHK View Post
    arkadaşlar konudaki ekran görüntüsü modlar tarafından uygunsuz görüldüğü için silinmiş.
    Silinme nedeni, bu konuyla hiçbir ilgisi ve bilgisi olmayan insanların görüp şikayet ettiğin gruba katılmalarını sağlayacak potansiyelde olmasıdır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Silinme nedeni, bu konuyla hiçbir ilgisi ve bilgisi olmayan insanların görüp şikayet ettiğin gruba katılmalarını sağlayacak potansiyelde olmasıdır.
    Silmenize bir şey demedim haklısınız, amacım konuyu görüp giren arkadaşların konu hakkında fikir edinmesi amacı ile yazdım sadece