Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 76
    Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by minormachine67 View Post
    Hocam ben date of birth kısmına karakterin açıldığı tarih yazdım tekrar mı ticket atayım yoksa cevapta isterler mi ve ayrıca şehir derken istanbul felan demi sunucu değil.

ve yapmak istediğim ics telefon numarasını attıgım ticketta belirtmedim cevapta soracaklar değil mi bana

komik gelebilir hocam ama gerçekten charımı geri istiyorum kaç yıl oldu

teşekkürler.
    Biletinize mutlaka cevap gelecektir.
    Gelen cevaba göre istenilenleri iletirsiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xBionic View Post

Sms onayı yapılan telefon ile ICS telefonu farklı olabiliyor.
    Bu yüzden OTP numarası değiştiği zaman sitedeki sms onayı yapılan numaranız değişmiyor.
    Genelde işlemler OTP numarası üzerinden yapılıyor.
    Genelde ibaresi kafamı bulandırsa da iki hat da bende ve çalışıyor iken kaybedecek bir şeyim yok gibi. İş değiştirirsem veya işten çıkarılırsam diye düşünerek hesabımı özel numarama bağlamak daha mantıklı geldiği için şansımı deneyeceğim.

Bilgi için teşekkürler.

Junior Member
    Merhabalar. Ticket'da attım fakat şöyle bir problemim var. E-mailimi, email şifremi, giriş yaptığım illeri, herşeyi biliyorum lakin kendi telefonumda otp hakkım dolduğu için clan arkadaşımın telefonuyla otp kurmuştum. Eski clan arkadaşımın telefon numarasına ulaşamıyorum yani numarasını hatırlayamıyorum. Otp sitesindeki sansürlü halini görmem fayda etmiyor. Char tamamen benim olmasına rağmen böyle bir mağduriyetten muzdaripim. Bir şekilde yardımınızı rica ediyorum. Eski telefonu söylemek olur, hesabın mailine kod göndermek olur.. Yani bir şekilde çözüm odaklı yardım etmenizi istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by sananettt65 View Post
    Merhabalar. Ticket'da attım fakat şöyle bir problemim var. E-mailimi, email şifremi, giriş yaptığım illeri, herşeyi biliyorum lakin kendi telefonumda otp hakkım dolduğu için clan arkadaşımın telefonuyla otp kurmuştum. Eski clan arkadaşımın telefon numarasına ulaşamıyorum yani numarasını hatırlayamıyorum. Otp sitesindeki sansürlü halini görmem fayda etmiyor. Char tamamen benim olmasına rağmen böyle bir mağduriyetten muzdaripim. Bir şekilde yardımınızı rica ediyorum. Eski telefonu söylemek olur, hesabın mailine kod göndermek olur.. Yani bir şekilde çözüm odaklı yardım etmenizi istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
    Selam, şu an kayıtlı numarayı bilmeniz gerekiyor, yani arkadaşınıza bir şekilde ulaşın onun hafızasında yada kayıtlarında vardır. Bu bilgi bilinmeden zaten destek ekibi hesabın size ait olduğunu doğrulayamaz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DizzyMask View Post
    Selam, şu an kayıtlı numarayı bilmeniz gerekiyor, yani arkadaşınıza bir şekilde ulaşın onun hafızasında yada kayıtlarında vardır. Bu bilgi bilinmeden zaten destek ekibi hesabın size ait olduğunu doğrulayamaz.
    Problem şu ki arkadaşıma hiç bir şekilde ulaşamıyorum sosyal medya hesaplarından da. Ulaşabilsem problem yok zaten. Bir kere olsun çözüm odaklı yaklaşın E mailim var lütfen.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sananettt65 View Post
    Problem şu ki arkadaşıma hiç bir şekilde ulaşamıyorum sosyal medya hesaplarından da. Ulaşabilsem problem yok zaten. Bir kere olsun çözüm odaklı yaklaşın E mailim var lütfen.
    Destek Bileti gönderdiyseniz müşteri hizmetlerinin verileceği yanıtı beklemelisiniz. Nihai kararı müşteri hizmetleri vermektedir. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

ticketima cevap geldi Yeni (Sahibi olduğunuz) ve aktif telefon numarası (+ülkekodu[tel no]): bunu diyor hat illa üzerime mi olmak zorunda ? ailemden veya arkadaşımın telefonuna yapamaz mıyım ?

yardımlar için teşekkürler

ticketima cevap geldi Yeni (Sahibi olduğunuz) ve aktif telefon numarası (+ülkekodu[tel no]): bunu diyor hat illa üzerime mi olmak zorunda ? ailemden veya arkadaşımın telefonuna yapamaz mıyım ?

yardımlar için teşekkürler
    Üzerine olmasına gerek yok.
    Erişim sağlayabileceğin bir numara olsun kafi.

hocam 3 tane ksn kodları istediler ya ben 2 tane cash çektiysem ? 400 ve 1200 lük onları yazsam yeterli olur mu

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    hocam 3 tane ksn kodları istediler ya ben 2 tane cash çektiysem ? 400 ve 1200 lük onları yazsam yeterli olur mu
    3 ESN almadığınız için 2 tane yazmanız yeterlidir.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.