Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Twiç hakkında.

Az önce haber sitelerine düşen haber doğru mu acaba ?

Senior Member NeverFree's Avatar
    evet.......

Senior Member
    haber içeriğinde valorant oyunu oyuncusu "Acend"in riot games tarafından yasaklanabileceği duyumuna yer verilmiş. knight online ile ilgisi olmayan bir haber ayrıca 150 kişi hakkında dava açıldı yazılmış. prim yapan yayıncılara inanmayın lütfen bu olayların knight ile ilgisi olsa ntt gerekeni yapardı khenarth gibi kurt bir gm var yönetimde

mesele twitch ve yayıncıları arasında.

parası çalınan twitche dava açabilir. twitchte yayıncılar beni dolandırdı diye yayıncılarına..

Senior Member
    Bakın ben farm atarak çar dizdim siz de dizebilirsiniz diyen adama kardeş o slot saatte 5m bırakıyor nasıl dizdin diyince sen itemsizsin kardeşim oyuna yatırım yapacaksın ki alacaksın diyordu gittim eski swde ondan itemli çar dizdim saatte 7m bırakıyor. Bakıyorum kastığım paraya zaman kaybından başka birşey değil adama bakıyorum aynı yerde farmlayarak helenid 9 md 10 hell blood 9 dizmiş. Meğer hepsi hırsızlıktanmış. Yazıklar olsun. Valoda şunda bunda itemlik olay yok ki adam yetenekliyse para basmış basmamış aynı oynuyor. Bizimkiler bildiğin oyundaki varlığını o bit hırsızlığına borçlu, hırsızlıkla alınmış helenid 9u olmasa balrog değil shilan dönüp 5 izlenecek, hell blood 9u hırsızlıkla almasa czde değil drakide yayın açıp 15 izlenecek, hırsızlıkla md 10 almasa mastadonda teklenip 20 izlenecek adamlar çaldkları sayesinde +100 izlendi bir de utanmadan emekle kastım ayağı yaptı. En çok salak yerine koyulan seyirci knight seyircisi oldu. Valorantçıyı izleyen adamı vurdu mu vurmadı mı ona bakıyor çıkıp gidiyor bunları izleyenler bir de sen de dizebilirsin kardeşim umutlarıyla farma başlatılıp zarara sokuldu.