Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Files are being failed hatası.

Launchere tıklayınca starttan önce files are being packed. Hatası alıyorum. Bazen 30 saniyede bazen 5 dakikada start geliyor. Sorunumu yaklaşık 1 yıldır çözemiyorum. Mağdurum. Yardım talep ediyorum.
    Yapılan işlemler;oyun defalarca silip yüklendi. ( hem kendi sitesinden hem GM lerin forumdaki linklerinden)
    format atıldı.
    Windows 8 e düşürüldü 10 a yükseltildi. Şu an Windows 8.1. PC özellikleri; 4 GB RAM 1 GB harici Nvidia ekran kartı (dahili 2 GB intel)
    nvdia ile çalışıyor oyun ve gerekli ayarları tam.
    Çok mağdurum bir yardım edin.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Internet Explorer silip yüklemeyi veya IE 11 olarak güncellemeyi denediniz mi?

Junior Member
    Evet denedim malesef bir değişme olmadı

Senior Member Defertep's Avatar
    Nickname
    OutOfTouchLabel
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Esmah View Post
    Evet denedim malesef bir değişme olmadı
    iyi Forumlar Dilerim

hata kodunda belli oldugu gibi Dosyalar başarısız oluyor yani okuyamiyor devamli formatdan dolayi hard disc'inde sorun olmus olabilir

day sector taramasi yaptirmani tavsiye ederim mekanik hard disc kullaniyorsan bu sorun olabilir

NOT : kullandiniz Pc'leri mutlaka teknik servis elamanlari yaptiniz disc temizligine önem veriniz
    kurulum esnasinda yapilan ufak hatalardan oyun içinde baya hata alabilirsiniz

win10 kullanan kişiler için extra programa gerek yok... sadece sistem içinde bulunan programi güncel veya orjinal kullanin

senin hata veri okuyamadigi için bu hatayi aliyorsun orjinal yapmak için gerekli bilgiler

bir dahakine
    Last edited by Defertep; 11-03-2021 at 08:12 PM.

Junior Member
    Bu arada win 10 kullanırken de full günceldi pc. Gerekirse win 10 a geri de yükseltebilirim

Junior Member
    Harddisk hatalarını da denetleyip geri dönüş sağlayacağım.

Junior Member
    Hard disk day sector taraması yapıldı hard disk 0 hata ile çalışıyor. Hiç bir sorun bulunamadı ve Files Are Being Packed hatası devam ediyor

Tags for this Thread