Results 1 to 9 of 9

Arkadaşlar oyuncu mahkemesi başvuruları ile ilgili modertor arkadaşlar bakar mısınız.

Mahkeme başladığı gün dier üyeliğimle bloke edilen hesabım adına mahkeme için savunma yazdım fakat bugün gördüm kü bloke edilen hesabımın forum erişimi açılmış .Bloke edilen hesabımdan tekrar başvuru yapmalı mıyım yoksa dier üyeliğimle yaptığım başvuru geçerli mi yardımcı olursanız sevinirim teşekür ederim .

Junior Member
    Biri bilgi verirse sevinirim arkadaşlar ona göre konu açacam.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Hesabınız şuanda aktif sanıyorum ? Açtığınız konuyu kontrol edin duruyordur konunun silineceğini sanmıyorum silindiyse eğer konu açabilirsin tabiki ancak silinmemiştir konunuz hala duruyordur.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Farklı bir forum hesabı ile mevcut 1 konunuz var ise o konu kalabilir, yenisini açmanıza gerek yoktur. İlla ki kendi forum hesabınız ile açacaksınız diye bir kaide yok tabi ki.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Paradise
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SpirosVondas View Post
    Farklı bir forum hesabı ile mevcut 1 konunuz var ise o konu kalabilir, yenisini açmanıza gerek yoktur. İlla ki kendi forum hesabınız ile açacaksınız diye bir kaide yok tabi ki.
    mahkeme için yaptığımız savunmada üyelik bilgilerini de gönderecek miyiz ? yoksa sadece id şu server şu şu yüzden banlandım haksızdı haklıyıd falan tarzında mı yazacağız ?

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Karakter Adı:
    Sunucu:
    Hesabın Kapatılma Tarihi:
    Hesabın Kapatılma Sebebi:
    Savunma:
    Ayrıntılı bilgi: http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz2qaTNF7Lv

Senior Member
    Quote Originally Posted by IClericQueen View Post
    Hesabınız şuanda aktif sanıyorum ? Açtığınız konuyu kontrol edin duruyordur konunun silineceğini sanmıyorum silindiyse eğer konu açabilirsin tabiki ancak silinmemiştir konunuz hala duruyordur.
    bir arkadaşım haksız yere banlandı.. titanda karekterinde sayısız item vardı. üstelik arkadaşımızın itemleride onda ematteydi..şuan ikiside bıraktı oyunu. umarım adaletli davranırsınız. ve özellikle 83 level ve itemli olanlara bir hak verirsiniz.. emek veriliyor okadar..haftaalrca konu açtık bir netice alamamıştık..
    özel bir soru ama.. bu kendini ispatlama açısından herkesin bilfiği forumdada(frm..) konu açılmıştı banlandığı gün.. o konunun altındaki yorumlarda bir kanıtmıdır sizin için.. çünkü herkes kimin ne olduğunu biliyor ona göre yorum yapıyor
    Last edited by biricikkizim; 01-16-2014 at 09:05 PM.

Senior Member
    Nickname
    Mont3TurKAsLaNI
    Class
    Warrior
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by biricikkizim View Post
    bir arkadaşım haksız yere banlandı.. titanda karekterinde sayısız item vardı. üstelik arkadaşımızın itemleride onda ematteydi..şuan ikiside bıraktı oyunu. umarım adaletli davranırsınız. ve özellikle 83 level ve itemli olanlara bir hak verirsiniz.. emek veriliyor okadar..haftaalrca konu açtık bir netice alamamıştık..
    özel bir soru ama.. bu kendini ispatlama açısından herkesin bilfiği forumdada(frm..) konu açılmıştı banlandığı gün.. o konunun altındaki yorumlarda bir kanıtmıdır sizin için.. çünkü herkes kimin ne olduğunu biliyor ona göre yorum yapıyor
    Savunmanızı yapın beklemeye geçin. Başka yapabilcemiz bişey yok.

Junior Member
    Teşekkür ederim arkadaşlar bilgilendirme için.