Results 1 to 3 of 3

Question İtem Silinmesi Hakkında

Merhabalar,
    27/10/2021 tarihinde karakter seçme ekranında karakterimin üzerinde giyili itemlerim görünüyordu. Yükleme ekranında oyundan attı tekrar girdiğimde karakterimin giyili olan itemlerimin hiç biri yoktu. Hesabım otp olsun mail güvenliği olsun her türlü güvenlik söz konusu bile olamaz. Çantamda ve bankada her şeyim duruyor ama üzerimde giyili ve kilitli olan bütün itemlerim gitti. Bu itemler için maddi ve emek harcım o kadar. Desteğe bilet gönderdim ama yararlı cevap alamadım. Ne yapmam gerekiyor?

Junior Member
    Buna benzer bir konuda benim başıma gelmişti. Ticketa cevap olarakta karakteriniz hack işlemine maruz kalmıştır demişlerdi. itemlerin nakitin alayı duruyor üstündekiler kayıp Konu hakkındaki güncel durumu paylaşırsanız sevinirim.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by enf_rPqT5Mkf View Post
    Merhabalar,
    27/10/2021 tarihinde karakter seçme ekranında karakterimin üzerinde giyili itemlerim görünüyordu. Yükleme ekranında oyundan attı tekrar girdiğimde karakterimin giyili olan itemlerimin hiç biri yoktu. Hesabım otp olsun mail güvenliği olsun her türlü güvenlik söz konusu bile olamaz. Çantamda ve bankada her şeyim duruyor ama üzerimde giyili ve kilitli olan bütün itemlerim gitti. Bu itemler için maddi ve emek harcım o kadar. Desteğe bilet gönderdim ama yararlı cevap alamadım. Ne yapmam gerekiyor?
    Selamlar.

Bu durumda yapmanız gereken bilet göndermek, bunu da yapmışsınız. Onlar gerekli incelemeyi yapıp size dönüş sağlamıştır. Ancak şunu söyleyebilirim ki itemler kendiliğinden silinmez veya kaybolmaz.