Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    e posta unuttum Letterden ödül gönderemiyor musunuz reis ? gönderemiyorsanız e postayı nasıl bulacam bide bu konuya da el atıverin size zahmet
    Yukarıdaki rehber konuda detaylı bilgi mevcut, ödüller zaten letter(oyun içi posta) üzerinden geliyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Yukarıdaki rehber konuda detaylı bilgi mevcut, ödüller zaten letter(oyun içi posta) üzerinden geliyor.
    reis son sorum e posta onaylanmadan fonu alamıyor muyum ? Letterden felan suanda gelmeedi

bugün 00.00 ile 2.00 aralarında fon kazandım fakat e posta unuttum oyun ici gönderebilme olasılığınız var mı Letterden

Server Nick
    Last edited by NightOwl; 10-28-2021 at 05:40 AM.

reis son sorum e posta onaylanmadan fonu alamıyor muyum ? Letterden felan suanda gelmeedi
    Yukarıda da tarafınıza ilettiğim gibi ödüller letter üzerinden geliyor ve e-posta ile bir bağlantısı bulunmuyor. Ayrıca arkadaşım tarafınıza bilgiyi aktarmış, eğer listede adınız yok ise size çıkmamıştır ve letter üzerinde göremiyorsunuzdur. O listede adınız var ise ancak letter üzerinde göremiyorsanız letter dolu olabilir, birkaç eşya alıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Yukarıda da tarafınıza ilettiğim gibi ödüller letter üzerinden geliyor ve e-posta ile bir bağlantısı bulunmuyor. Ayrıca arkadaşım tarafına bilgiyi aktarmış, eğer listede adınız yok ise size çıkmamıştır ve letter üzerinde göremiyorsunuzdur. O listede adınız var ise ancak letter üzerinde göremiyorsanız letter dolu olabilir, birkaç eşya alıp tekrar kontrol edebilirsiniz.
    tamamdır teşekürler bi bekliyelim elbet gelir telaş ettim ilk günden

tamamdır teşekürler bi bekliyelim elbet gelir telaş ettim ilk günden
    Listede adınız yok ise herhangi bir ödül gelmeyecek, adınız var ise ödülünüz zaten letter üzerinden gönderilmiştir.