Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Post oyundaydım ve chat yazma kısmından böyle birşey geldi

buda nedir charımı patlamak icin mi yazıldı nedir necidir bilmiyorum yöneticilerin cevabını bekliyorum modlarda olabilir

Tebrikler. sendika fonu kazananı için çek sağladık, çeki aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde almazsanız, posta silinecektir lütfen posta kutunuzu kontrol edin

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Oyun içi pazar fon sistemi dolduğunda oyuncular arasında kura ile paylaştırılır ve bu bildiride paylaştırıldığının hatta hangi oyunculara çıktığının bildirisidir. Bu paylaşımdaki nickler arasında sizin nickiniz de varsa fon size de çıkmış demektir, eğer yoksa çıkmamıştır ama yine de bu bildiri chat ekranınızda görünür.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DizzyMask View Post
    Merhabalar,

Oyun içi pazar fon sistemi dolduğunda oyuncular arasında kura ile paylaştırılır ve bu bildiride paylaştırıldığının hatta hangi oyunculara çıktığının bildirisidir. Bu paylaşımdaki nickler arasında sizin nickiniz de varsa fon size de çıkmış demektir, eğer yoksa çıkmamıştır ama yine de bu bildiri chat ekranınızda görünür.

ödül ne oluyor peki ?

Senior Member
    Merhabalar,

e posta unuttum napacam

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Ödüller şu şekilde;

1. şanslı kazanan 10 GB değerinde Mithril Çek(Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde envantere alınmalıdır)
    2. şanslı kazanan 5 GB değerinde Platinum Çek (Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde envantere alınmalıdır)
    3-7 arasındaki kazananlar ise 1 GB değerinde Gold çek kazanacaklardır.(Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde envantere alınmalıdır)

Senior Member
    Ödüller şu şekilde;

1. şanslı kazanan 10 GB değerinde Mithril Çek(Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde envantere alınmalıdır)
    2. şanslı kazanan 5 GB değerinde Platinum Çek (Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde envantere alınmalıdır)
    3-7 arasındaki kazananlar ise 1 GB değerinde Gold çek kazanacaklardır.(Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde envantere alınmalıdır)
    yani o aldığımız gb ler satılmıyor doğru mu anladım o zaman ne işe yarıyo oyun ici de item alınmıyo xd

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    yani o aldığımız gb ler satılmıyor doğru mu anladım o zaman ne işe yarıyo oyun ici de item alınmıyo xd
    Selam,

Kazanılan ödülleri Kaishan NPC'sinin yanında bulunan [Grand Merchant] Assistant aracılığı ile takaslayabilirsiniz. Kazanılan ödüllerden satış sisteminde olduğu gibi %3 kesinti yapılacaktır. Detaylı bilgi için;

Pazar Kalkınma Fonu

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Kazanılan ödülleri Kaishan NPC'sinin yanında bulunan [Grand Merchant] Assistant aracılığı ile takaslayabilirsiniz. Kazanılan ödüllerden satış sisteminde olduğu gibi %3 kesinti yapılacaktır. Detaylı bilgi için;

Pazar Kalkınma Fonu
    e posta unuttum Letterden ödül gönderemiyor musunuz reis ? gönderemiyorsanız e postayı nasıl bulacam bide bu konuya da el atıverin size zahmet

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    e posta unuttum Letterden ödül gönderemiyor musunuz reis ? gönderemiyorsanız e postayı nasıl bulacam bide bu konuya da el atıverin size zahmet
    Ya şu adamı niye trolluyosun 700 tane mesajın var forumdan çıkmamışsın vergi fonunu da mı bilmiyosun

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    Ya şu adamı niye trolluyosun 700 tane mesajın var forumdan çıkmamışsın vergi fonunu da mı bilmiyosun
    reis 2021 de başladım ara vermiştim fon felan gelmiş