Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Question İstemediğimiz Kişiler Pazara Bakamasın

Yani bu tarz bir özellik olamaz mı? Yapılması çok zor mu? Sonuç olarak üst üste pazar kurulmasının önüne geçemiyorsunuz. Yani görsel hata falan filan bi şekilde kaynıyor gidiyor bu konu. En azından Nasıl seçtiğimiz kişinin whisper atılmasını engelleyebiliyoruz. Seçtğimiz kişilerin de pazarımıza bakmasını engelleyebilmeliyiz. Böylelikle durmadan pazarı meşgul ederek ticaret yapmamızın önlenmesinin de önüne geçmiş oluruz. Sanıyorum ki bunun gibi bir özelliğin oyuna eklenmesi çok da zor olmamalı.

Bu tarz problemler çok can sıkıcı olmaya başladı.Temennim o dur ki yakın zamanda çözüm bulunacaktır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Bu tarz problemler çok can sıkıcı olmaya başladı.Temennim o dur ki yakın zamanda çözüm bulunacaktır.
    Kesinlikle öyle. Her serverda çok alınıp satılan her eşyada illa birileri kendilerini çete sanıp tehdit ediyor, pazar engelliyor, hakaret ediyor. Şikayet ediyoruz ama arada geçen sürede kaybımız çok oluyor. Çok basit bir kaç eklentiyle bu sorun ortadan kaldırılabilir. Lütfen artık bu soruna bir çözüm bulunsun.

Merhabalar Konuyu nereye Açacağımı bilemiyorum . Account Creation Abuse Hatası Alıyorum Lütfen Yardımcı Olurmusunuz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by UnLequely View Post
    Yani bu tarz bir özellik olamaz mı? Yapılması çok zor mu? Sonuç olarak üst üste pazar kurulmasının önüne geçemiyorsunuz. Yani görsel hata falan filan bi şekilde kaynıyor gidiyor bu konu. En azından Nasıl seçtiğimiz kişinin whisper atılmasını engelleyebiliyoruz. Seçtğimiz kişilerin de pazarımıza bakmasını engelleyebilmeliyiz. Böylelikle durmadan pazarı meşgul ederek ticaret yapmamızın önlenmesinin de önüne geçmiş oluruz. Sanıyorum ki bunun gibi bir özelliğin oyuna eklenmesi çok da zor olmamalı.
    +1
    Güzel öneri.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KadircanALTAN View Post
    Merhabalar Konuyu nereye Açacağımı bilemiyorum . Account Creation Abuse Hatası Alıyorum Lütfen Yardımcı Olurmusunuz
    Merhaba.

Gün içinde birden çok hesap oluşturduğunuzda bu mesajı alabilirsiniz. Bu yüzden KO / Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet göndermeniz gerekmektedir. Farklı bir hesap üzerinden de gönderebilirsiniz.

Merhaba öneri çok güzel fakat önce insanların değismesi gerekiyor sadece kendinin değil herkesin kazanmasını istiyen bir toplum olmalı ancak ozaman hersey daha güzel ve düzgün olur iyi oyunlar iyi yorumlar...

Member DropRATE's Avatar
    Nickname
    RateSuccess
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Son zamanlarda duyduğum en mantıklı öneri.

Senior Member
    Tek pc pazar yapanlar için sağ tarafta bir ekranda kimin pazarınızı o an kontrol ettiğini belirtebilir . İstemediklerimizi engelleyebiliriz . Güzel öneri iletilmesi gerekiyor
    Farzet ki biz bu aşkı hiç yaşamadık.

gayet güzel olur 2 satır kodluk iş isterseler olur