Results 1 to 6 of 6

Cool *-* karus ---- human *-* ittifak

Selamın Aleyküm.
    Saat 04.25 Tarih 26.10.2021
    Aşşağıda Gördünüz Şahıslar Karus Okçu ve aynı Zamanda Human Okçu'lara Bölünerek CZ-Haritasında Bir İttifak Oluşturmuşlardır.
    Gece Bu Saat'lerde Farm Atarken Bir Anda Okçu Belirip Ben Vardım Dedi Sonrasında Pm Atarak Konuşmaya Başladım.
    Sonrasında Anladığım Üzere Ki Takiplerimin Doğrultusunda İttifak Olduklarının Kanağat Getirdim Fotoğrafları iyi'ce İncelenmesi
    ve en Sonda Bulunan Fotoğraf Görüldüğü Gibi Yan Yana durup Üzerimde Tepinmelerinden Anlaya Bilirsiniz.
    Gerekenin Yapılmasını Arz Ve Talep Ederim Saygılar. *-*
    Karus Nick:

**

**

Human Nick:

** AYNI Zamanda Bu Şahıs'da KOSP'Da Mevcuttur. *-*

Resim 1: **

Resim 2: **

Resim 3: **

Resim 4: **

Resim 5: **

Resim 6: **

Resim 7: **

Resim 8: **

Resim 9: **

Resim 10: **

Resim 11: **
    Last edited by DizzyMask; 10-26-2021 at 03:01 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Rekabet açısından pk alanlarında bu tarz olaylar sık sık yaşanıyor herhangi bir cezası yoktur, siz de strateji geliştirerek kurallar çerçevesinde arkadaşların hareketlerine karşılık verebilirsiniz.

Bu olaylar sırasında illegal yazılım kullandığından şüphelendiğiniz oyuncuları da videolu kanıtlarla birlikte forumun cheat reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Oyun İçerisinde Savaş Bölgelerinde Bulunan Clan'lar Arası Anlaşma Bir Birlerini Savaş Alanlarında Koruma BAN Sebebi Olarak Geçmekde Bunun'la İlgili Bir Uyarı Hapis Sistemi veyahut Ban Söz Konusu Geçmektedir Her Hangibi Bir İşlem sağlanmayacakmı Şahıslara.

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 0atesmertgndz6 View Post
    Oyun İçerisinde Savaş Bölgelerinde Bulunan Clan'lar Arası Anlaşma Bir Birlerini Savaş Alanlarında Koruma BAN Sebebi Olarak Geçmekde Bunun'la İlgili Bir Uyarı Hapis Sistemi veyahut Ban Söz Konusu Geçmektedir Her Hangibi Bir İşlem sağlanmayacakmı Şahıslara.
    Nerede geçiyor bu bahsettiğiniz maddeler?

Hızlı Resim Olarak Yüklediğim Fotoğraflarda Mevcuttur Konuşmaları Dikkatlice Okursanır ve Dikkat Ederseniz Karus Karaktere Sahibim Konuştugum Yer CZ Alanıdır Karus Karakter Sahip Olan Şahıs Human Bir Karakter İle Anlaşıp İttifak Sağlamaktadır. Oradan Geçtiğimizde Veyahut Her Hangibi bir Mob Kestiğimizde Human Arkadaşları Tarafından Slot Basılmaktadır

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 0atesmertgndz6 View Post
    Hızlı Resim Olarak Yüklediğim Fotoğraflarda Mevcuttur Konuşmaları Dikkatlice Okursanır ve Dikkat Ederseniz Karus Karaktere Sahibim Konuştugum Yer CZ Alanıdır Karus Karakter Sahip Olan Şahıs Human Bir Karakter İle Anlaşıp İttifak Sağlamaktadır. Oradan Geçtiğimizde Veyahut Her Hangibi bir Mob Kestiğimizde Human Arkadaşları Tarafından Slot Basılmaktadır
    İşte bende bunun şu an için bir cezai yaptırımı olmadığını söylüyorum, sizde kendinizce rekabet açısından çözümler üretebilirsiniz sonuç olarak pk alanı.