Results 1 to 9 of 9

Thread: Otp hatası

Angry Otp hatası

Selamlar Ntt game sitesinden knight için kayıt oldum. Mobil doğrulama yaptım 400 Cash yükleyerek. Sonrasında ıcs servisini aktif etmek için otp sitesine yönlendirildim, burda mail adresimi doğruladım, ardından telefon doğrulama için telefonumu yazıyorum kodu gönder diyorum fakat error: undefined hatasıyla karşılaşıyorum akabinde telefona SMS ile kod geliyor fakat benim kodu yazacağım kutucuk aktifleşmediğinden tıklayamıyorum. Üst üste dikkatlice denedim herşeyi kontrol ederek. Sonunda bana verdiği hata gün içerisinde 3 kere mesaj alabilirsiniz yarın deneyin oldu. Sinirlendim 2.bir hesap açtım yeni bir numaraya onada 400 cash çektim herşeyi tekrar yaptım aynı hatayı verdi. Lütfen çare bulun nasıl çözebilirim iki hesap açtım farklı numaralar ve daha önce o numaralar ile knight ile işlem yapılmadı. Lütfen yardım edin.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

"OTP kutucuğu aktifleşmedi." Bu konuda görsel paylaşabilir misin? OTP yazılımını nereden indirdiniz?

Burda telefon numaramı girip ok diyorum açılan pencereye bilgilerimi kontrol ettikten sonra tamam diyorum,

Bir süre beklettikten sonra bu hatayı veriyor fakat telefonuma SMS geliyor,

Gelen hataya tamam diyorum telefonuma gelen SMS i yazmak için resimde gösterdiğim kutucuğa tıklanmadığı için yazamıyorum. Send code seçeneğine tıkladığımda ise ana sayfa hesap onay kodunuzu girin yazıyor. Çok mağdurum 2 kere hesap açtım birinde olmamıştır diye iki kere 400 cash yükledim lütfen yardım edin.
    Last edited by utkutopuzknight; 10-25-2021 at 05:32 PM. Reason: Hızlı resim URL kodları görünmüyor

appstoredan İndirdim otpyi

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Tarayıcının doğru çalışmaması genelde tarayıcının çerezleri dolduğunda gerçekleşiyor. Çerezleri temizleyiniz veya tarayıcıyı gizli sekme üzerinden giriş yaparak deneyebilirsin.

Yine olmaz ise farklı tarayıcı üzerinden deneyebilirsiniz.

Farklı tarayıcı, farklı cihaz, farklı internet hepsini denedim. Ben bugün bu hata yüzünden 2 adet hesap açtım ve ikisinede 400er cash yükledim lütfen yardım edin

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by utkutopuzknight View Post
    Farklı tarayıcı, farklı cihaz, farklı internet hepsini denedim. Ben bugün bu hata yüzünden 2 adet hesap açtım ve ikisinede 400er cash yükledim lütfen yardım edin
    Konu ile alakalı ICS / OTP kategorisine bilet göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep eder misiniz? Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.

Destek Bileti

Ticket attım fakat 2015 e ait forumda aynı hataları yaşayan insanlar var ve ekipten hep baştan savma cevaplar gelmiş lütfen ilgilenilsin zamanım boşa gitmesin rica ediyorum

Member DropRATE's Avatar
    Nickname
    RateSuccess
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by utkutopuzknight View Post
    Selamlar Ntt game sitesinden knight için kayıt oldum. Mobil doğrulama yaptım 400 Cash yükleyerek. Sonrasında ıcs servisini aktif etmek için otp sitesine yönlendirildim, burda mail adresimi doğruladım, ardından telefon doğrulama için telefonumu yazıyorum kodu gönder diyorum fakat error: undefined hatasıyla karşılaşıyorum akabinde telefona SMS ile kod geliyor fakat benim kodu yazacağım kutucuk aktifleşmediğinden tıklayamıyorum. Üst üste dikkatlice denedim herşeyi kontrol ederek. Sonunda bana verdiği hata gün içerisinde 3 kere mesaj alabilirsiniz yarın deneyin oldu. Sinirlendim 2.bir hesap açtım yeni bir numaraya onada 400 cash çektim herşeyi tekrar yaptım aynı hatayı verdi. Lütfen çare bulun nasıl çözebilirim iki hesap açtım farklı numaralar ve daha önce o numaralar ile knight ile işlem yapılmadı. Lütfen yardım edin.
    Aynı şeyleri pcversiyonunda yaptın mı ? Eğer yaptıysan ondan dolayı hata alıyorsun.

Tags for this Thread