Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Post makro veya hile nasıl anlaşılır

merhaba arkadaşlar

adam makro yada hile olduğunu nerden anlıyabilriim.

mesela adam proğramlasa hem yazı yazsa farm atıyorum v.s v.s yapay zeka makro düşünün peki

öyle bir proğram olursa nasıl bilecez adamın makro olup olmadığını hadi diyelim gm oyuna girse adamı cekse

2-3 sohbet etse herşeyi yapay zeka makro cevaplasa gm nasıl bilecek hile olup olmadığını xincode bile algılayamayan bir sistemden bahsediyorum. ?

sayın yönetim cevabınızı merak ediyorum

bana simdi xincode hep güncelliyoruz o bakıyor felan demeyin 21. yüzyıldayiz

Senior Member enezx's Avatar
    yapay zekaya o kadar hakim birinin knight online ile ne işi olur diye basit bir soru sormak istiyorum

en fazla "pm atana as yaz" falan kodlaması yapar bizim koxperlar
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Bir oyuncunun legal olup olmadığını bizim bilmediğimiz yöntemlerle tespit edebiliyor gmler. Yani bir karakteri tp edip hal ve hareketlerine bakarak ceza verilmez. İşin içinde log kontrolü, tool vs. gibi teknik kısımlar var. Xigncode oyundaki illegalleri yakalayıp ceza vermez. İllegal program kullananları logunu tutar ve raporlar.

Senior Member

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Bir oyuncunun legal olup olmadığını bizim bilmediğimiz yöntemlerle tespit edebiliyor gmler. Yani bir karakteri tp edip hal ve hareketlerine bakarak ceza verilmez. İşin içinde log kontrolü, tool vs. gibi teknik kısımlar var. Xigncode oyundaki illegalleri yakalayıp ceza vermez. İllegal program kullananları logunu tutar ve raporlar.

ayıptır sorması günde kac kişi report ediyor ticket atıyor ?

1000 var mı yok mu bu konu ile ilgili cevabı verirseniz sevinirim

reort ediyoruz bi bakıyoruz 2-3 gün gecmiş anca ceza almış adam yani alacağını almış oluyor kısacası anlamadım bi türlü

ticket atan günde kac kişi var ortalama rakamı nedir acaba

Öncelikle proğram değil program.Makro veya hileyi anlamak bizim işimiz değil gmlerin işi.Bir oyuncu oyun esnasında moba saldırı veriyor olabilir.Bu esnada sen mesaj gönderebilirsin.Karşı taraf bu mesaja dönüt vermiyor diye makro olucak diye bir şey yok.Şüphelendiğin bir durum oluyorsa reportla geç mantığı doğru olucaktır.Bu arada ilk verdiğim bilgiyi hakaret olarak algılamanı istemem.Sadece doğru kullanım önemli.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    üstün körü bulamazlar adam akıllı 1 chara zaman ayırsa o zaman bulabilir sadece sorun o da değil ultra elit adam bile yan tarafdan farklı internet farklı pc ile botlu hesabı oyuna sokup kendıne yada başka birilerine fayda sağlayabilir.

Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Öncelikle proğram değil program.Makro veya hileyi anlamak bizim işimiz değil gmlerin işi.Bir oyuncu oyun esnasında moba saldırı veriyor olabilir.Bu esnada sen mesaj gönderebilirsin.Karşı taraf bu mesaja dönüt vermiyor diye makro olucak diye bir şey yok.Şüphelendiğin bir durum oluyorsa reportla geç mantığı doğru olucaktır.Bu arada ilk verdiğim bilgiyi hakaret olarak algılamanı istemem.Sadece doğru kullanım önemli.
    Adamın dinine küfretmişsin ama sende pek müslüman gibi durmuyorsun. Noktadan sonra boşluk vermiyorsun. Cümlelerin düşük, kuralsız ve yüklemle bitmiyor. ''Dönüt'' yerine yanıt ve cümlendeki ilk ''diye'' yerine ise kullanırsan daha anlamlı bir cümleye yaklaşabilirsin. Hakaret olarak algılamanı istemem sadece dilimizi doğru kullanmanı istiyorum.

Quote Originally Posted by efe_pJg8kKqu View Post
    Adamın dinine küfretmişsin ama sende pek müslüman gibi durmuyorsun. Noktadan sonra boşluk vermiyorsun. Cümlelerin düşük, kuralsız ve yüklemle bitmiyor. ''Dönüt'' yerine yanıt ve cümlendeki ilk ''diye'' yerine ise kullanırsan daha anlamlı bir cümleye yaklaşabilirsin. Hakaret olarak algılamanı istemem sadece dilimizi doğru kullanmanı istiyorum.
    Eleştiriler doğru yapıldığında karşı tarafın noksan olduğu noktaları gidermesine yarar sağlar.
    Benim eksik olduğum noktaları düzelttiğin için teşekkür ederim.
    Last edited by WolverineRevengee; 10-26-2021 at 06:57 PM.