Results 1 to 2 of 2

cr 7 days luring + jail

merhabalar kolay gelsin gerekli biletimi attım fakat her gün süremden gitmektedir.
    bunu neden yedim bilmiyorum inanın SİRİUS*** id:***
    haksız yere olduğunu düşünüyorum bir gün sadece biri sen mi trade atıyorsun dedi bizi sen mi öldürdün gibi ama öyle birşey olmamıştı tam gerçek anlamıyla bunu onaylayıp yapmanızı öneririm. onlar sizin müşterinizse bizde öyleyiz ve bunu atıp peşinde koşuyorsak bilin ki haklılık payımız olabilir . karakterime cash cekip hapisten cıkmam için mi yapılmış bir olaydır bu ? zaten son paramızla oynuyoruz oyunu zevk için bunuda elimizden alıyorsnuz her yer genie magelerle dolu slotta görev yapabilmek için okcu karakter olduğundan beşli atıp ks atıp son vuruşu almaya calısıyorduk sebebi belki bu olabilir belki diğer oklar cıkıp gelen yaratıklara gelmiş olabilir ama zaten gelenide biz kendimiz kestik lütfen bir inceleme yapın sizde çalışansınız gereğini yapacağınızı düşünüyorum teşekkür ederim . haksız olduysa gerekli telafininde karakterime gelmesini bekliyorum çünkü karakterime benden başka kimse girmemektedir. ben kendimi biliyorum ve haksız olduğunu tekrar tekrar dile getiriyorum

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. İtirazınız üzerine destek ekibi biletinizi kontrol eder ve size dönüş sağlar.