Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Thumbs up yeni etkinlikler

Ultima etkinliğini güzel tarafı kutuya sahip olan tarafın tatto ve amblem alabilmesi yani 2 kişi faydalanabiliyor gerçek anlamda. Geri kalan katılımcılar dandik bir hediyeyle eli boş dönüyor.
    Yani yaptığını bu etkinlik aşırı boş ve katılımcısı neredeyse hiç yok.
    Her akşam 21:00 oyunun en işlek saatlerinde kayıt yaptırıyorum giren kimse yok. Çünkü ödül mantığı rezalet.
    Bir de rift etkinliğie bakın? Gece 3 te bile Party'i doldurmaya çalışan insanlarla doluydu.
    Etkinlik dediğin oyuncuları cezbedecek.
    Üstelik ultima etkinliğinde tatto hariç diğerleri depolanamıyor bile. Yani envanterimi bu saçma ödüllerle doldurcam ya da çöpe atcam. Ne kadar mantıklı sizce bu etkinliği katılmak?

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Ultima etkinliğinin konusuna yazdım, "2-3 gün sonra giren insan olmayacak, girselerde kesemeyecekler" diye.Etkinlik o kadar berbat kurulmuş ki işin keyifli bir yanı yok.Gel gelelim Rift etkinliği de öyle böyle suistimal edilmedi, alınabilen tek şey Draki Box.Haliyle herkes para peşine koşmaya başladı.

Güncel kur ile cash fiyatlarının uçmasıyla artık böyle etkinliklerde 'oyunculara' Magic Bag Speed Up Potion Tatoo Wing VIP Key Buff AC gibi scroll'ların kazandırılması öngörülmeli.Ülkedeki son gelişmelerden sonra da "pus indirimi" değil, kur fiyatının makul düzeylere cekilme vakti gelmiştir.Böyle giderse oyundaki bir cok solo oyuncunun, oyundan kopacağını düşünüyorum.
    Last edited by byiss26; 10-24-2021 at 07:45 PM.

Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Thumbs up

Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Ultima etkinliğinin konusuna yazdım, "2-3 gün sonra giren insan olmayacak, girselerde kesemeyecekler" diye.Etkinlik o kadar berbat kurulmuş ki işin keyifli bir yanı yok.Gel gelelim Rift etkinliği de öyle böyle suistimal edilmedi, alınabilen tek şey Draki Box.Haliyle herkes para peşine koşmaya başladı.

Güncel kur ile cash fiyatlarının uçmasıyla artık böyle etkinliklerde 'oyunculara' Magic Bag Speed Up Potion Tatoo Wing VIP Key Buff AC gibi scroll'ların kazandırılması öngörülmeli.Ülkedeki son gelişmelerden sonra da "pus indirimi" değil, kur fiyatının makul düzeylere cekilme vakti gelmiştir.Böyle giderse oyundaki bir cok solo oyuncunun, oyundan kopacağını düşünüyorum.
    kopanlardan bir taneside benim. ultima etkinliği gibi etkinliklerin ödülleri böyle 2 kişiye verilmemeli madem öyle o zaman içinden kazandığın materyalla ağaç sc def taşı gibi şeyler ödül olarak verilmemeli hiç yok tan 1 adet def sc 1 günlük kanat veya depolanabilir ödüller konulmalı bu ne böyle ödül var ama üstüne yahu ben hepsini 1 günde harcayamam ki yer yok diye çöpe atıyorum ultima etkinliği başlamadan bitmiştir türk yöneticiler yönetmeyi tam olarak bildiğini düşünmüyorum

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Konu bütünlüğü için lütfen konu açmadan önce arama kısmını kullanınız.

Bknz: Ultima'nın Zindanı Ortaya Çıktı
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Tags for this Thread