Results 1 to 10 of 10

KO Exe bulunamıyor ve PUA:Win32/Puasson.A!ml virüsü

Herkese merhaba,
    Bugün relog attım ve tekrar oyuna girmeye çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. Bilgisayara herhangii bir uygulama vs. yüklemedim. Daha önce karşılaşan var mı? Setup silip tekrar yukledim hala aynı. Format yazmayın son çare olarak onu yaparım üşeniyorum.

http://www.imgim.com/asd.png

http://www.imgim.com/as.png

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Oyunu silip yeniden yüklemeden önce anti virüs veya windows defender üzerinde knightonline.exe'yi güvenli olarak işaretleyin ve çalışmasına izin verin.

Junior Member
    Aynı sorun bende de başladı 24.10.2021 bu sabah itibarı ile dediğiniz gibi yaptım herşeyi silip yükledim yine aynı hatayı alıyorum.

Junior Member
    bugün böyle bi sorunla karşılaştım, sildim tekrar yükledim yine bir uygulama'dan dolayı izin verilmiyor.

Junior Member
    detaylı anlatabilecek yetkili bir arkadaş var mı ? izinleri verdiğim halde açılmıyor virüs olarak algılıyor

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BADcx View Post
    detaylı anlatabilecek yetkili bir arkadaş var mı ? izinleri verdiğim halde açılmıyor virüs olarak algılıyor
    Hangi antivirüs yazılımını kullanıyorsunuz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    antivirüs yazılımı kullanmıyorum windows güvenlik duvarından uygulama engelleniyor. gereken izinleri verdim silip yükledim yeniden başlattım fakat hiçbiri fayda etmedi.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Virüs ve tehdit koruma ayarları > Ayarları yönet
    Dışlamalar > Dışarıda bırakılanları ekle veya kaldır > Bir dışlama ekle > Dosya + Klasör

Bu yönlemdirmeler ile Knight Online klasörünü ve exe dosyasını ekleyebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Merhaba aynı sorun bende de var son gelen Güncellemede anti virüs programları oyun klasöründe virüs var olarak görüyor ve oyundaki bazı dosyaları siliyor bende son güncellemeden sonra oyuna giriş yapmıyorum taki yeni gelecek güncelleme de virüs programım normal giriş yapabilirsin diyene kadar bilgisayarınız da banka ve diğer önemli işlerde kullanıyorsanız o bilgisayardan tavsiyem oyuna giriş yapmayın iyi oyunlar iyi yorumlar....

Senior Member Defertep's Avatar
    Nickname
    OutOfTouchLabel
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Virüs koruması için > Ayarlar > Update & Security > Windows Güvenliği > & 'e gidin.

Virüs koruması & altında Ayarlarıyönet 'i seçin ve sonra Dışlamalar'ın altında Dışlama ekle veya kaldır'ı seçin. alternatif metin

Dışlama ekle öğesini seçinve ardından dosyalar, klasörler, dosya türleri veya işlemlerden seçim seçin. Klasör dışlama, klasör içindeki tüm alt klasörlere de uygulanır.

bu kisma oyun exelerini atayabilirsiniz...

NOT: Windows 10 Windows 7 için Gecerlidir