Results 1 to 10 of 10
    Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Yayın / Yayıncılar Hk istek öneri

Malum olayları zaten herkes biliyor. Detaya girmeye gerek yok.
    GM Lideri'nin açıklaması da bu şekilde;
    Quote Originally Posted by Khenarth
    Arkadaşlar gündemde olan konuları takip ediyoruz ve duruma göre gerekli aksiyonları alıyoruz.

Gerçekliği doğrulanmayan ve resmi bir şekilde paylaşılmayan bilgiler üzerinden direkt olarak bu gibi konulara işlem yapamayız.
    Takipte olduğumuzu bilmeniz yeterli
    Şimdi burada NTTGame yönetiminin de şapkasını önüne koyup düşünme vakti gelmemiş midir? "Yahu kardeşim bizim oyunumuzu kimler tanıtırsa tanıtsın önemsiz, yeterki tanıtsın" veya "reklamın iyisi kötüsü olmaz" şeklinde mi diye düşünüyorlar?

Malum olaya değinmeyeceğim sadece şunlardan rahatsızım. Bu yayıncı kisvesi altındaki arkadaşlar yayınlarında millete sinkaf derecesi yüksek bir şekilde küfürler ediyor, hakaretler ediyor, sigara vs. kullanarak küçük yaştaki izleyenlere kötü örnek oluyorlar, oyun kurallarında YASAK olmasına rağmen parayla item alışverişleri hatta daha da ötesi "5 -10 kişi para versin item alalım anvilde kumar oynayalım" gibisinden sözler ediliyor.
    Aynı yayında aynı yayıncı hem küfürler hakaretler ediyor hem de yayın esnasında Letter'dan ona K.O tarafından pus itemleri yollanıyor. "Yani sen istediğin kadar söv say hakaret et ben sana her türlü desteği sağlarım" deniliyor.

Bunu söylediğin zaman da "kardeşim yayını başka platformda açıyorlar bizi bağlamaz" cevabı alınıyor. Eğer seni bağlamıyorsa önde kendi yüzü arkada senin oyunun OLMAYACAK. Gitsin arka plana odasının duvarını koysun öyle yayını açsın. O anvilin başında sövüyorsa ve o adama sen de PUS desteği veriyorsan bal gibi de seni bağlar.
    Hangi platform olursa olsun o yayın "SENİN OYUNUN" ile yapılıyor. İstersen; bırak destek vermeyi, o yayına telif de atarsın. Kimse kimseyi kandırmasın artık.

GamesDepot da aynı yerde yayın açıyor. Arkadaşdan Allah bin kere razı olsun. Bak bir kere bırak küfrü hakareti, kötü söz bile duymadım. Herkese de yardımcı oluyor.
    Eee bu da yayıncı?
    Bırak oyununu Alper gibi temiz insanlar tanıtsın. Küfürbazlarla, gerçek parayla item alıp anvilde veya gem kırmada şans oyunu oynayanlarla ne işin var senin?

Bence, NTT yönetiminin bu yayıncılarla alakalı sağlam bir temizlik yapması ve katı kurallar getirmesi gerekiyor.
    Last edited by HayriPoturrr; 10-23-2021 at 09:06 PM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bunlar sizin kişisel düşünceleriniz.
    Şirket politikasını bağlamaz.
    Bakalım ne karar alacaklar veya almayacaklar

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Arkadaşlar bu konu diğer konudan farklı. Okumadan yorum yapmayalım lütfen.

Yayıncılar hakkında gerekli kurallar getirilmesi hususundan bahsediyorum burada. Yani yayın yapanlar veya yapacak olanlar gerekli kriterleri karşılamalı ve uyulmadığı takdirde yaptırımlar uygulanmalıdır.
    Açıkça denilmesi gerekiyor;
    -Benim oyunumla yayın yaparken, bu bu bu kurallara uymak zorundasın. Yoksa bırak destek vermeyi, yayınına telif attırırım gibisinden. Maalesef bunu yapmadıkları için alan-veren memnun gibisinden algılanıyor. Ve bu hoş bi görüntü değil.

Yani onlar başka platformdalar biz onlara buradan müdahil olamıyoruz gibi geçiştirici sözlerden ziyade istenildiği takdirde bunların engellenebileceği hususunda fikir beyan ediyoruz.

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Bunlar sizin kişisel düşünceleriniz.
    Şirket politikasını bağlamaz.
    Bakalım ne karar alacaklar veya almayacaklar
    Evet güzel kardeşim. Küfüre karşı olmak izlediğim yayınlarda küfür hakaret veya argo duymak istememek ve her hangi bir şekilde oyunda yasak olan işlevleri görmek istememek benim kişisel düşüncem. Ancak bu, herkesin düşüncesi olması gerekiyor. Küfür, hakaret vs. dinlemekten kim ne zevk alır ki? Veya hangi şirket politikası bu tarz reklamdan hoşlanabilir ya da bunlara ihtiyacı var mı?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Konu sahibinin de üzerine düştüğü gibi bu konu farklı, diğer konu ile ilgili yorumlara lütfen girmeyelim. Zaten o konu hakkında yetkili ağızdan açıklama yapılmıştır.

Diğer konuya girilen yorumlar silinmiştir ve konu takip halindedir amacı dışına çıkılmaması dileğiyle.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Arkadaşım o tip yayıncıları izlemezsen onların taciz ve küfürlerine maruz kalmazsın. Bir ikincisi zaten bu işler knight online yayıncı kitlesi üzerinden yapılmıştır diye birkaç ünlü yayıncı tweet atmış bu oyunun adını iyi etkiler mi orasını oyun yöneticileri oturur karar alırlar.
    "Üzülme, kaybettiğin her şey başka bir surette bir gün mutlaka geri döner." Hz.Mevlana

Senior Member
    arkadaşlar yayıncı izlemeniz , takip etmeniz , abone olmanız ZORUNLU değil . bunları yapmayan biri olarak oyundan imkanlar dahilinde zevk alınabiliyor. kazandırmayın böyle insanlara . yönetime nacizane önerim yayıncılara destek yerine oyun içinde kalabilmemiz adına adımlar atmak . yayıncılar ileriye taşımıyor maalesef bu oyunu .

Senior Member
    Dostum, küfür olayıyla ilgili birşey yapılamaz bence çünkü yayıncının kitlesi onu seviyor zaten, anama söv 100 tl diye donate atan insanlar var. ama oyun kurallarını ihlal eden birçok yayıncı var, tl ile item alışverişi yapan (hatta birini reportladım ama aksiyon alındı mı bilmiyorum.) kumar oynatan yayıncılar var. Bunlara evet bir önlem alınması lazım.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ben zaten hiç birisini ne izlerim ne de abone olurum işim olmaz.
    Bazen Youtube'da Knight videolarına bakınca bu tiplere denk geliyorum benlik bir durum yok. Bunlarla bizim zaten işimiz yok.

Youtube'da denk geldiğim bir kaç temiz yayıncı var;
    ImKira, çok temiz, dürüst iyi niyetli ve bilgilendirici yayınlar yapılıyor sonuna kadar destek verilsin.
    Neydi o çocuk Bahadır'dı sanırım aynı şekilde temiz dürüst küfürsüz güzel yayınlar yapıyor
    GamesDepot kendisini eskiden beri biliyorum aynı şekilde temiz, güzel ve aydınlatıcı yayınlar yapıyor. Böyle insanlara oyun olarak sonuna kadar destek sağlansın.
    Hatta bırakın PUS'u item desteği bile sağlansın. Böyle iyi niyetli, güzel insanlara gerçekten pozitif ayrımcılık yapılsın. Yapılsın ki diğer yayın yaptığını zanneden küfürbaz müptezeller bunlardan ders alsın.

Geçen bi videoya denk geldim isim vermeyeceğim zaten tahmin ediyorsunuzdur, yahu küfür gırla gırla ve o yayında bu adama L'den Puslar hediye ediliyor. Bu ne abi? Şaka mı yapıyorsunuz? Onu izleyen itemsiz garibanda diyor ki; "şu hale bak adam yayın açıyor miiletin sülalesine sövüyor buna prim veriyorlar biz de eşek gibi uğraşalım didinelim ortada bir şey yok." Sonra o da onu taklit ediyor. Çark bu şekilde işliyor diye.
    Bu tip olaylar şahsen beni bağlamasa bile, oyun adına rahatsızlık vericidir.
    Ve biz de bu oyunu oynuyorsak dışarıdaki insan der ki; aaa demekki herkes böyle, oynanmaya değmez vs.

Aynı şekilde parayla item alışverişlerinin alenen yapılması veya gerçek parayla itemler alınıp anvilde basmalar, kutu gem kırmalar vs. (şans dersiniz kumar dersiniz) gerçek parayla yapılan bu tip şeyler cidden can sıkıcı ve bunlar bu oyun adına kocaman bir eksi.
    Last edited by HayriPoturrr; 10-24-2021 at 08:06 PM.

Senior Member
    Bırakın insanlar şu forumda hakaret etmeden düşüncelerini paylaşsın şuan gündemde bir konu var neden oyuncuların düşüncelerinin yazılmasına müsade edilmiyor konular sürekli kapanıyor

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Tekrardan merhabalar,

Son postları takip ettiğimde konu her seferinde ana fikirden çıkıp farklı yöne kaydığı için bu şekilde devam etmesi uygun bulunmayıp yoruma kapatılmıştır, anlayışınız için teşekkürler.

İyi forumlar.