Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29

start a ile giriş yaparken hata

oyunda sunucu değiştirmek için çıkış yaptım ama oyuna tekrar gırmek ıstedıgım de start a bastıgım da windows belirtilen aygıtta yola veya dosyaya erişilemede hatası aldım birileri pc ye saldırıyo olabilirler mi yardım edermısınız

oyuna start ile giriş yaptıgımda windows belirtilen aygıtta dosyayı bulamadı hatasını aldım böyl bir şey hiçbir zaman olmuyordu pc saldırı altında mı acaba

ya ben böyle yazmıyorum bu kendi kendine yazıyı değiştiriyor

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Aldığınız hata nedir tam olarak? Antivirüs veya defender aktif ise KO.Exe'yi dışlananlara ekleyebilirsiniz.

windows güvenlik duvarı bir tehdit algıladı dedi sonra oyunu silip yeniden yüklemeyeçalıştıgım da an error occurred while trying to replace the existing file deletefile failde code 5 erişim engellendi click retry to try again ıgnore to skip this file (not recommentted) or abort to cancel installation bu uyarı cıkıyor daha sonra yoksay dediğim zaman yüklemeye devam ediyor sonra oyuna start ile giriş yaptığım zaman windows istenmeyebilecek bir uygulama bulundu hatası verıyor

PUA:WİN32/Puamson.A!ml tehditini güvenlik duvarı buluyor. ya buyuk ıhtımalla charım suan soyuluyo

sadece sunucu değiştirmek için oyundan çıkmıştım ama yeniden girdiğim zaman bunlar oluyor

windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmuyabilir diyo

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Güvenlik duvarını devre dışı bırakın kurulum aşamasında, oyunu tamamen silin. PC yeniden başlattıktan sonra aşağıdaki linkten indirip yeniden kurulum yapınız.

Download

güvenlik duvarını kapatıp denemiştim ama bir kez daha sizin verdiğiniz linkten deniyim özellikle bu tehditi algılıyor PUA:WİN32/Puamson.A!ml