Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Quote Originally Posted by disconnectfromsrvr View Post
    Bence madeni CZ ye alsınlar hem otomatik level sınırı +70 olmuş olur. Maden yapılan alanda oyuncular birbirine atak veremez olacak ancak maden npcsi bu alandan görece uzak bir yere konursa otomatik rota ile maden bölgesine tekrar gitmeye çalışan kişileri diğer oyuncular kesebilecek. böylece sürekli gm kontrolü ve reportlama gerektirmeden maden TPT cileri engellenmiş olur.

zaten server bakımları bile 2 haftada 1 yapılan bir oyunda bunu istemek ve hatta rutin kontrollerin detaylı yapıldığını düşünmek... denize şişede not atıyoruz işte
    CZ de bir öneri fosil gibi kırdırma npc uzakda olabilir yada cz de npc konmaz kırdırmak isteyen emc yada lüfer gecebilir böylelikle daha iyi olma ihtimali var zaten oyundakilerin % 90 nında vip key var dolunca kırdırmaya gecer atak yapılabilir karus ve elmorat olarak 2 bölge olusturula bilir iyi oyunlar iyi yorumlar...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by serseri991 View Post
    CZ de bir öneri fosil gibi kırdırma npc uzakda olabilir yada cz de npc konmaz kırdırmak isteyen emc yada lüfer gecebilir böylelikle daha iyi olma ihtimali var zaten oyundakilerin % 90 nında vip key var dolunca kırdırmaya gecer atak yapılabilir karus ve elmorat olarak 2 bölge olusturula bilir iyi oyunlar iyi yorumlar...
    Madem böyle bir öneriniz var bunun konusunu açıp orada tartışır mısınız lütfen ?

Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    ya hu ne madenmiş ya ardreamı öldürdünüz iyice ne boş konular bunlar gece 5m bile kasılmıyor madende. ne boş insanlarsınız ya

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by dasasfas01 View Post
    ya hu ne madenmiş ya ardreamı öldürdünüz iyice ne boş konular bunlar gece 5m bile kasılmıyor madende. ne boş insanlarsınız ya
    Kardeşim burada madendeki illegaller hakkında bir öneriyi konuşuyoruz ve sen diyorsunki ardream mapini öldürdünüz.
    Ben veya buradaki hiçkimse ardream i öldürmedi.
    Gece 5m kasılsın kasılmasın dostum etliye sütlüye karışmadan yapılan birşey yapıyorum getirisi tabikide az olacak lakin illegaller bu getiriyi dahada azaltıyor bizde bir öneride bulunuyoruz.
    Boş olan var olmayan var,yinede burada kimsenin kimseye boş insan demek gibi bir hadsizlik yapmaya hakkı yok.
    Sizin boş olmayan bir öneriniz varsa eğer ardream hakkında konusunu açın orada konuşun burası ardream tartışma yeri değil.
    Tam tersine maden hakkında verilmiş önerinin tartışıldığı yerdir.
    Elimden geldiğince kırmadan anlatmaya çalıştım.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dasasfas01 View Post
    Senden boşunu görmedim şuan yorumlara bakiyorumda.

Maden +80+83 olmalı ban yediklerinde kolay kolay gelemesinler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Senden boşunu görmedim şuan yorumlara bakiyorumda.

Maden +80+83 olmalı ban yediklerinde kolay kolay gelemesinler.
    Destekleriniz için teşekkürler.
    Maden hakkında yönetimin bir çalışması olmadığını biliyoruz lakin level sınırlaması istemek durumu çok iyiye getirecektir.
    Oyuncular olarak daha ne önerilebilinir bilmiyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Cake in 110k gibi bir fiyatlara düştüğünü gördüğümüz şu günlerde öneriyi tabiri caizse hortlaması ve düşünülmesi gerekli diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by VicTorVonDOOMM View Post
    Cake in 110k gibi bir fiyatlara düştüğünü gördüğümüz şu günlerde öneriyi tabiri caizse hortlaması ve düşünülmesi gerekli diye düşünüyorum.
    Haklısın, benim kafama takılan şu konu var buranın adı maden ise Neden altın, bakır, demir, kalay, gümüş gibi droplar yok. Sadece bir tane taş çıkıyor onu kırdırırsan birşeyler çıkıyor. Ama saçmalık olan Narki de kırdırılıp çıkan herşeyin bu madende çıkması lazım. Ama onun yerine oyuna Narki eklemişler. Gidin chitin shell kırdırın demişler yine saçmalık var. Ne değişti illegal adamlar yine çakma shelleri kasıp yine kazanırlarken, madende olması gereken dropların bir NPC ye getirilip orada elde edilirken, madenden elde edilmemesi saçma geliyor bana. Halbuki level sınırı 83 ve üstü yaparlarsa, ve her reb 1 den reb 10 a kadar iyi drop atma olayı olsa daha mantıklı olurdu. Sonuna kadar tüm düşüncelerine katılıyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    70 üstüne en fazla abbys ,ts ,cake attığını görürsünüz birertane,70 altı yapın bakın isterseniz 4, 5 tane (benim rekorum 7) cake atıyor.
    Sürekli olarak 4-5 tane atıyor demiyorum yanlış anlaşılmasın lakin cidden çok atıyor test edebilirsiniz.
    Bu insanlar yazılımları sayesinde bunu 7*24 şeklinde uyguluyorlar.
    Ceza aldıklarında ise direk geri geliyorlar çünkü bunun için aşmaları gereken level 35 e kasmak.
    Kısaca ceza almış olsa dahi aslında ceza almış olmuyor.

Madende illegal çok fazla önce bunun çözümü lazım. Bir ara inat edip sürekli video alıp atacam dedim ama uğraş uğraş bitmiyorlar.