Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Post Karakterim Genie ile slotta kasarken trade atılması sebebiyle yatmıştır

Öncelikle nttgame ekibi olarak iyi çalışmalar diliyorum 21.10.2021 saat 19:00-20:00 arası karakterim skeleton knight slotunda genie ile kasarken bir başka karakterin gelip trade atması sebebiyle ölmüştür bunun bu oyunda büyük bir suç olduğunu bildiğim için size kanıtlı bir şekilde hızlı resimden atıyorum içi çalışmalar dilerim Server Sirius Karakterimin Adı **

Şimdi beni yatıran şahışın resmini yüklüyorum ilgilenmenizi rica ediyorum

** İlgilenmenizi arz ediyorum trade atan şahışla... Emeğe saygısızlık gerekenin yapılmasını talep ediyorum...

İYİ ÇALIŞMALAR NTTGAME EKİBİ
    Last edited by DizzyMask; 10-23-2021 at 01:14 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    büyük bir suç olduğunu bi tek sen biliyosun galiba çünkü oyunda bu suç değil

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Trade atmanın eskisi gibi bir cezası artık yok, bilgisayar başında olmadan mob kesiyorsanız genie başlatmadan önce ilk işiniz trade bloklamak olmalı, bundan sonraki durumlarda sorun yaşamamak için tradenizi bloklayabilirsiniz karakter hareketleriniz trade bloklu iken trade atılmasından etkilenmez.

Junior Member
    Zamanında benim karakterim bu sebepten dolayı banlanmıştı anladımda emeğe saygısızlık var bunun için bir durum söz konusu bile edilemez benim açımdan

Junior Member
    Kesinlikle mob çekilmesi önlediler respawn süreleri eklediler moblara ben neden trade kapatmak zorunda kalayım hocam sürekli oyunla ilgilenemiyorum malum vardiyeli çalışan işçiyiz günümüz türkiyesinde neyse ben artık hiçbir sorunu dile getirmem

Bana göre oyunun kendi satış yaptığı bir programı kullanarak karekteri slota bırakıp a.f.k kalarak kaşamıyorsak veya farm yapamıyorsak birileri bazı sebeblerden karekterleri yatıra biliyorsa bu oyunda bazı keşimleri suca tesvik etmektir slot da ks olabilir fakat karekter yatrımak hangi sebebden olursa olsun suc olmalıdır ( freusty07 ) yazdığı gibi bir kadın güzel giyindi diye taciz edile bilir mantığı gibi ac kalınca ekmek çalarsan suçlusun mantığı ile tredeni kapatmassan yatarsın mantığı arasında bir fark yok iyi çalışmalar

Suçu engelleyemeşşek ilerde bizlerede bulasır ....

Junior Member
    çok teşekkür ederim arkadaşım destekleriniz için oyun yönetimi için bir durum teşkil etmiyormuş bende artık bıraktım yazma olaylarını ben mecbur değilim trademi kapamaya