Results 1 to 4 of 4

Thread: Dolandırılma

Dolandırılma

** adlı kullanıcıya destan serverinde 23.10.2021 tarihi server saati 10.30 da 13 gb dolandırıldım whisper konuşmalarını ve kullanıcının bilgilerini alma şansım var mı varsa nasıl alabilirim bir yetkili bana yardımcı olabilir mi + ** adlı pazarcı olduğunu iddia eden kullanıcıyla beraber bu işi yaptılar lütfen ulaşın
    Last edited by DizzyMask; 10-22-2021 at 10:30 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Yaşadığınız durum hakkında destek ekibine bir bilet oluşturabilirsiniz daha detaylı bilgi aktarımı sağlarlar. Eşya veya coins restorasyonu yapılmamaktadır fakat sizi dolandıran kişilerin tespit edilmesi durumunda o hesaba cezai işlem uygulanabilir.

Pazar alanında daha dikkatli olmanızı öneriyorum, geçmiş olsun.

Destek Ekibi

ticketimi biletimi oluşturdum bu kullanıcıların tespit edilmesi için yardımınıza ihtiyacım var eğer bu kullanıcılara ve 23.10.2021 tarihinde server saati 10.30 daki konuşmalara ulaşabilirsem bu kullanıcılara dava açmak istiyorum lütfen yardımcı olun

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Fak_A936MsDR View Post
    ticketimi biletimi oluşturdum bu kullanıcıların tespit edilmesi için yardımınıza ihtiyacım var eğer bu kullanıcılara ve 23.10.2021 tarihinde server saati 10.30 daki konuşmalara ulaşabilirsem bu kullanıcılara dava açmak istiyorum lütfen yardımcı olun
    Detaylar için bilet üzerinden gelecek olan yanıtı bekleyin ve konuya oradan devam ediniz.

Tags for this Thread