Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member
    Quote Originally Posted by hcacrn10 View Post
    destan serveri yukarıda da belirttim. çok rahat bir şekilde gerek oyuncular gerek yetkililer araştırma yapabilir. sadece 1 item ve 1 server için geçerli değil eskiden oynadığımız arkadaşlarla konuştuğumuzda farklı serverlerde benzer durumlar yaşandığını dile getiriyorlar. konuyu okuyan arkadaşlarda katılabilirler gördüklerini söyleyebilirler.
    8-9 yıllık servere göre 100 m bile fazla bence ki 250 oldu diyorsun ama şunu unutma fiyatı talep belirler. zaten bfden deli gibi düşüyor eskiden 5 bf vardı o serverda şuan 3 olsa da yine de herkes kesiyor bf moblarını taş fiyatları yerlerde geziyor ona rağmen totem artıyorsa demekki 7/24 ts basan kişiler vardır bunun pazarcıyla bi ilgisi yok sen 250ye şimdi çek geri 100e düşünce ne diyeceksin ki mesela anlamıyorum derdini tam olarak

Quote Originally Posted by hcacrn10 View Post
    bu görüşüne kusura bakma dostum katılmıyorum. Adamda para var diye istediği gibi atmı koşturacak diğer oyuncular ne yapsın senin dediğinden şu çıkıyor parası olan varsa kölelik serbest olması lazım sen çabala para kazan benim istediğim fiyattan item al böyle bir düzen olamaz. Ayrıca oyunla ilgili kim ne sorun yaşıyorsa onu bildirmesi lazım bug vs oluyor diye yaşanan sorunları bildirmeyelim mi?
    Sikayet ettiğin bug veya hile değil pazar artık 1 pc devri bitti pazardakilerin % 70 si 10+ pc ile giris yapıyor bende 1 pc ile giris yapıyorum ve pazarda azda olsa para kasıyorum amacım oyundaki karekterimdaki itemleri yükseltmek acelem yok artık sunu unutun 10m ye alıp 50 60 m satamassınız ayrıca verdiğin fiyat örneği cok abartılı nerde hicbir serverda okadar fiyat aralığı arastırmadan fiyat verme 1 kisi 250 m koymus olabilir pazarın genelinde o fiyat değildir 1 pc ile günde 1 2 gb kasma devri bitti pazarda iyi oyunlar iyi yorumlar

Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    8-9 yıllık servere göre 100 m bile fazla bence ki 250 oldu diyorsun ama şunu unutma fiyatı talep belirler. zaten bfden deli gibi düşüyor eskiden 5 bf vardı o serverda şuan 3 olsa da yine de herkes kesiyor bf moblarını taş fiyatları yerlerde geziyor ona rağmen totem artıyorsa demekki 7/24 ts basan kişiler vardır bunun pazarcıyla bi ilgisi yok sen 250ye şimdi çek geri 100e düşünce ne diyeceksin ki mesela anlamıyorum derdini tam olarak
    Bana göre arkadasın derdi video da izlediği gibi günde 3 5 gb kasamıyor olması hicbir serverda okadar fiyat aralığı yok alınan ve satılan ürünler arasında 10 20 m arasında oynar elit itemelrde bu oran 50 m yada 100 m dir eski pazar devri bitti 50 m ye al 250 m sat bu arada kimseyi savunduğum yok oyunu zevk icin oynarsanız eylenirsiniz baska türlü oyundan istediğinizi alamassınız size eziyet olur iyi oyunlar iyi yorumlar

Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    pazarcılar olmazsa oyun çöker. maradondaki pazarların sayısı %80 kalkar online user sayısı iyice çöker