Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 85
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Levent4914 View Post
    1 2 aydır oyuna girmediğim halde karakterim nasıl hapse gönderilir?
    Madem elinizde kanıt bulunuyorsa bana nerde ne zaman nasıl macro tbt vb. şeyleri kullandığımı iletir misiniz ticket atmaktan banladığınız için burdan yazıyorum.
    Ekibin elinde kanıt mevcut ancak bunları paylaşmak inisiyatif durumunda. Ayrıca buradan yazmanız sizi bir sonuca ulaştırmayacak. Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor, bilet üzerinden tarafınıza verilen yanıt nihai karardır.

Quote Originally Posted by huhu908 View Post
    Account almak yasak da account banlamak yerine komple Pc den girilen ne kadar karakter varsa banlamak hangi vicdana sığar ve hangi sözleşme de yazar çok merak ediyorum doğrusu?

Account şüpheli ise onu banlarsın gidip de Pc den girilen bütün karakterlere ban atmazsın.
    İtirazlarını bilet üzerinden gerçekleştirmen gerekiyor, forum üzerinden yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor.

Senior Member
    Nickname
    RodasAlvinoDelmar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by huhu908 View Post
    Account almak yasak da account banlamak yerine komple Pc den girilen ne kadar karakter varsa banlamak hangi vicdana sığar ve hangi sözleşme de yazar çok merak ediyorum doğrusu?

Account şüpheli ise onu banlarsın gidip de Pc den girilen bütün karakterlere ban atmazsın.
    Hile kullanıp haksız kazanç sağlamak, makro kullanıp diğer oyunculara karşı haksız avantaj sağlamak hangi vicdana sığıyorsa, hile-makro kullanan tüm hesapların banlanması aynı vicdana sığar.
    Umarım sadece hile kullananlar değil, tek birgün bir saat bile olsa makro kullananlar da süresiz banlanır. Tabi o PC den ve o internetten girdiği tüm hesaplarla birlikte

Junior Member
    Quote Originally Posted by RodasDelmar View Post
    Hile kullanıp haksız kazanç sağlamak, makro kullanıp diğer oyunculara karşı haksız avantaj sağlamak hangi vicdana sığıyorsa, hile-makro kullanan tüm hesapların banlanması aynı vicdana sığar.
    Umarım sadece hile kullananlar değil, tek birgün bir saat bile olsa makro kullananlar da süresiz banlanır. Tabi o PC den ve o internetten girdiği tüm hesaplarla birlikte
    Hile makro olayı değil benim olayım ben Cash Premium ne varsa çekip legal bir şekilde oyunumu oynarım sadece almış olduğum Account hileli çıktı ki bunu ben bilemeyebilirim account almak yasak diyeceksiniz de ben diyorum ki arkadaşım account banlanır o pc den girilen her karakter neden ban yer diyorum mesela?

Ya da ban politikasında bu varmı ya da hangi vicdana göre karar veriliyor belli ki bir hata var.

tıngır mıngır farm yapıyorduk oyunla alakası olmayan bir program yüzünden ban yedik biz farmdan olduk oyunda heray benden kazandığı en az. bu kadar canı yanan insan hiçmi ilgilendirmiyor bu oyun sahiplerini yada yetkililerini
    Last edited by GamesDepot; 12-06-2021 at 07:39 PM.

Senior Member
    Geçenlerde altarda chaos çıkışı birine PM atıp banlatıcam seni demiştim o da 9 setliyim bilmem ne zırvlamıştı. Bugün banı yemiş ben en geç Çarşamba demiştim. Ona selam olsun burdan.

Junior Member
    RevaLuTT1oN nickli destan oyuncusuyum çarım hapise atılmış illegal program kulanmışım diye ticketıma cvp geldı ama ben kesınlikle hiçbir illegal program kullanmadım. ceza vermek sizin insiyatifinizde ama bi hata olduğunu düşünüyorum bütün itemletimi anvilde yaktım zaten old rollerımı eski haline çevirip satıp bi kez daha şansımı denicektim durduk yere moradondayken hapse atıldım.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RevaLuTT1oN View Post
    RevaLuTT1oN nickli destan oyuncusuyum çarım hapise atılmış illegal program kulanmışım diye ticketıma cvp geldı ama ben kesınlikle hiçbir illegal program kullanmadım. ceza vermek sizin insiyatifinizde ama bi hata olduğunu düşünüyorum bütün itemletimi anvilde yaktım zaten old rollerımı eski haline çevirip satıp bi kez daha şansımı denicektim durduk yere moradondayken hapse atıldım.
    Selam, destek ekibine attığınız bilette hesabını ve kanıtlarınız ikinci kez incelenir, bu ikinci incelemede de sonuç aynı ise ceza değişmez, geçmiş olsun.

Exclamation sa yardım pls

bosa zindana attmısınız benım carımın bıda kontrol edılmesını ıstıyorum ben macro kulanmadım tekrar kontrol edermısınız

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kel_MuhHP9yk View Post
    bosa zindana attmısınız benım carımın bıda kontrol edılmesını ıstıyorum ben macro kulanmadım tekrar kontrol edermısınız
    Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor. https://support.nttgame.com

merhaba pazardan cyper ring bir karakter aldım lakın satan kişi yüzük basmadan önce bir sürü kişiye hakaret etmiş bu konunun benimle alakası yok lakın ban yersin dediler bu konuda aydınlatır mısınız rica etsem teşekkürler
    Last edited by des_W4JxFu5K; 12-12-2021 at 09:19 PM.