Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 80
    Junior Member
    Quote Originally Posted by masterfox35 View Post
    Arkadaşlar herkese merhaba, son 3-5 gündür bende aynı sıkıntı ile uğraşıyordum. aldığım hata, security error E00100009-e049000e. Adımların hepsini takip etmeme rağmen bir şey değişmemişti ancak, kullandığım antivirus programının(webroot) açık olduğunu farkettim. Antivirüs programını kapattıktan sonra hatayı almadan oyuna girebildim. Antivirüsler olsun, diğer oyunların anticheatleri olsun, bunları kapatarak denerseniz belki bir çözüm olabilir.
    Hocam Bende'de lisanslı webroot var kapattım derken komple kaldırdınız mı yoksa korumayı kapat diyip mi denediniz ? Çünkü onu kapatıp denediğinde hala aynı hatayı alıyorum.

Junior Member
    Uygulamayı kapattım sadece, başka antivirüs yoksa windows defenderdan gereken izinleri vermeyi de deneyebilirsin knight online için

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Çok ezbere konuşmussun ben 2 tane tarih öncesinden kalma notbook sahibiyim ve 2 sinin biosunda önerilen ayarların esamesi yok fakat 1 i giriyor diğeri girmiyor.

Junior Member
    webrootu kapattım bende oldu

Junior Member
    Ulen uzun zaman sonra oyuna tekrar başlayacaktım, niyetlendim heveslendim kurdum hadi bakalım tam girecem bu hatayı aldım. Daha başlamadan bitti Knight Online maceram. Oyunu sildim ve artık muhtemelen uzun bir süre daha oynamayı düşünmüyorum. Bu tarz şeyler mide bulandırır oyundan soğutur adam gibi ilgilenin şu konuyla...

Junior Member
    dep ayarı kapalı şekilde oynayamıyacaz mı oyunu ? gerçekten dep ayarımı kapalı tutmalıyım yardımcı olur musunuz lütfen

Quote Originally Posted by gec_n8jGHMRJ View Post

Uygulama ve tarayıcı denetimi > Exploit protecion ayarları > Veri yürütme engellemesi

Açık yapıyoruz ve bilgisayarı restart atıyoruz.

Ve Sorununuz çözülmüş oluyor.

Not: Gm ekibi bu hatanın bir kod yürütme hatası olmadığını bilmeyip, insanlara bios ayarı yaptırması hatta ve hatta açılmıyorsa yeni bilgisayar alın demesi daha gülünç. Umarım oyunun ana Ceo'su şu postumu silinmeden görür..

@Selametle.
    Sen adamsın dediklerini aynen yaptım oyuna girebildim şuan çok teşekkürler.
    Fakat o yere nasıl gireceğimizi yazmamışsın onu da kendim buldum,
    Windows 10 kullananlar başlata Windows güvenliği yazsın sonra arkadaşın dedikleri sekmelerden dediklerini yapsınlar sorun çözülüyor.

ŞAKA gibi oyuna girebilmek için bilgisayar bios ayarlarıylamı oynanacak hani biraz cözüm için çaba sarfetseniz

Junior Member

çözüldü

Acer marka anakart ae532h model win 10 64 bit kurulu notebook'tan bu hatayı biosta böyle bir ayar yok varmı bana yardım edebilecek birisi ekran görüntüsü varsa istediğiniz bi yerin özellikle çeker atarım

cmd SFC/SCANNOW bunu yaptıktan sonra
    cmd den bcdediti yapın oluyor
    Last edited by oguzbrs16; 01-19-2023 at 08:06 AM. Reason: çözüldü

çözüme bak gidip yeni bir bilgisayar veya anakart al birgünde biz hatalıyız demiyorlar