Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

NTTGame e geçişten önce atılmış ban

Merhaba,

Yaklaşık 10-12 sene önce(tam hatırlamıyorum) yeni açılmış bir server üzerinde gezerken bi partinin yanında ban yemiştim tool kullanmamam ragmen ki o zamana kadar dies serverında 4-5 senedir oynuyordum. Fakat yeni serverda ban yedikten sonra oyunu bıraktım. Nostaljisi olduğu eski hesabıma geri açtırmak istiyorum. Ticket attım fakat cevap olarak; geçişten önce önce ban yemiş hesaplarla ilgili kısıtlı bilgi olduğu yardımcı olunamayacağı söylendi. Diesdeki karakterimde maddi olarak elde edeceğim bir durum yok sadece eski hesabımla oyunu oynamak istiyorum. Burada iletişime geçip ilgilenebilecek bi GM e ulaşabilir miyim?

Teşekkürler.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selamlar.

Bu durumda destek ekibinin verdiği cevap geçerlidir. Ayrıca aşağıdaki konuyu incelemenizde fayda var.

Hesap Silinmesi Hk. Bilgilendirme

Junior Member
    Yukarıdaki bilgilendirmeyi okudum ancak 2015-2016 zamanlarında banlar açıldı diye bilgi gelmişti eski arkadaşlarımdan ve kendi hesabıma girmiştim. Fakat ertesi gün hesap eski banlı haline geldi. Yani hesabım karakterim duruyor olması gerek. Nasıl bir yönlendirme yapabilirsiniz bana? Hesabın incelenip, açtırılması için nasıl bir yol izleyebilirim?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RFenomen View Post
    Yukarıdaki bilgilendirmeyi okudum ancak 2015-2016 zamanlarında banlar açıldı diye bilgi gelmişti eski arkadaşlarımdan ve kendi hesabıma girmiştim. Fakat ertesi gün hesap eski banlı haline geldi. Yani hesabım karakterim duruyor olması gerek. Nasıl bir yönlendirme yapabilirsiniz bana? Hesabın incelenip, açtırılması için nasıl bir yol izleyebilirim?
    Yukarıda da belirttiğim gibi bu durumda destek alabileceğiniz tek yer bilet sistemidir. Onlar da gerekli cevabı vermiş sanırım. Bunun dışında izleyeceğiniz bir yol bulunmuyor maalesef.