Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

CR üzerinden geçerli bir kanıt ile raporlarsanız gerekli kontroller yapılır. Etkinliği terk etme durumunun cezası mevcut ancak bunun kararını CR verir.
    Nasıl yani adam oyundan çıktı diye cezası mı var ? Yönetim gerçekten multici ya da illegal adamların yanında demektir bu gerçekse.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Nasıl yani adam oyundan çıktı diye cezası mı var ? Yönetim gerçekten multici ya da illegal adamların yanında demektir bu gerçekse.
    İlettiğim durumdan bu sonuca varmanız şaşırtıcı olmasının yanında aynı zamanda üzücü. Ayrıca forumu takip ettiğinizi düşünüyordum, sanırım yanılmışım. Bahsettiğim durum yeni iletilen bir durum değil, defalarca konusu açıldı ve yanıtlandı. Forumun arama bölümünden yanıt verilen konulara ulaşabilirsiniz. Etkinliği terk etmenin cezası mevcut.

Ek olarak hiçbir zaman oyun kurallarını ihlal edenlerin yanında olunmadı.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    İlettiğim durumdan bu sonuca varmanız şaşırtıcı olmasının yanında aynı zamanda üzücü. Ayrıca forumu takip ettiğinizi düşünüyordum, sanırım yanılmışım. Bahsettiğim durum yeni iletilen bir durum değil, defalarca konusu açıldı ve yanıtlandı. Forumun arama bölümünden yanıt verilen konulara ulaşabilirsiniz. Etkinliği terk etmenin cezası mevcut.

Ek olarak hiçbir zaman oyun kurallarını ihlal edenlerin yanında olunmadı.
    Dostum ben partydeki 3 afk charı taşımak zorunda mıyım ? Adam 40 saniyede 1 960 toplu heal alıyor diğeri sadece r vuruyor öbürü 1 bossa dalıyor sonra 4. bossa kadar afk... Ne haliniz varsa görün deyip çıktım diye adam beni bildirecek ve ben ceza alacağım. Yanlış anlaşılmasın bi ceza almışlığım falan yok. Ama saçma yani afk adamları taşımak istemediğim için çıktım diye ya da afk adamlarla zamanımı öldürmemek için çıktım diye ceza almam çok saçma.

Ek olarak söylediğin şeyi bunu okuyarak tekrardan cevapla. Benim yanımda mı yoksa multi afknın mı ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Dostum ben partydeki 3 afk charı taşımak zorunda mıyım ? Adam 40 saniyede 1 960 toplu heal alıyor diğeri sadece r vuruyor öbürü 1 bossa dalıyor sonra 4. bossa kadar afk... Ne haliniz varsa görün deyip çıktım diye adam beni bildirecek ve ben ceza alacağım. Yanlış anlaşılmasın bi ceza almışlığım falan yok. Ama saçma yani afk adamları taşımak istemediğim için çıktım diye ya da afk adamlarla zamanımı öldürmemek için çıktım diye ceza almam çok saçma.

Ek olarak söylediğin şeyi bunu okuyarak tekrardan cevapla. Benim yanımda mı yoksa multi afknın mı ?
    mükemmel vote sistemi ile 5 dakikada 1 1er m vererek report edebilirsin XD

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    bahsettiğin olay Gordion da eski bi kral tarafından yapıldıysa o adam öyle her zaman gem alır bi bahane bulup çıkar gider. yaptırımı yok.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    mükemmel vote sistemi ile 5 dakikada 1 1er m vererek report edebilirsin XD
    1m para değil hocam işin orasında ya da vote sisteminde değilim. Benim takıldığım nokta insanlar neden boşa kürek çekmeye zorlansın ? Yani ben 3 oda boyunca emek vereceğim sonrasında deva artık zor öldüğü için genelde pk kalınıyor; pkda uğraş vereceğim ama bu afk kişiler yüzünden kaybedeceğim. Bunu en başından görüp biliyorsun zaten ilk odadan çeker alt f4 gider czde pksını atar insan.

Zaten jr ve ft saatleri pknın en yoğun saatlerini bölen etkinlikler ayrıca çalışan insanlar için akşam oyunda geçen zamanın kıymeti fazladır, böyle saçma bir alt f4 çekemezsin kuralı ile milleti 35 dakika boyunca oraya kilitlemek ??? Bu yapılan şey tamamen illegale ya da parazit playerlara çanak tutmaktır, onları kollamaktır başka bir açıklaması yok.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    1m para değil hocam işin orasında ya da vote sisteminde değilim. Benim takıldığım nokta insanlar neden boşa kürek çekmeye zorlansın ? Yani ben 3 oda boyunca emek vereceğim sonrasında deva artık zor öldüğü için genelde pk kalınıyor; pkda uğraş vereceğim ama bu afk kişiler yüzünden kaybedeceğim. Bunu en başından görüp biliyorsun zaten ilk odadan çeker alt f4 gider czde pksını atar insan.

Zaten jr ve ft saatleri pknın en yoğun saatlerini bölen etkinlikler ayrıca çalışan insanlar için akşam oyunda geçen zamanın kıymeti fazladır, böyle saçma bir alt f4 çekemezsin kuralı ile milleti 35 dakika boyunca oraya kilitlemek ??? Bu yapılan şey tamamen illegale ya da parazit playerlara çanak tutmaktır, onları kollamaktır başka bir açıklaması yok.
    Sen haklısın lafım sana değil diyolar ya mükemmel sistem afklar bitti falan filan onlara gönderme yaptım.

Moderator NightOwl's Avatar

Afk olan oyuncuları cr üzerinden bildirebilirsin. Kural ihlali yapan oyunculara karşı kural ihlali ile yanıt vermen senin ceza almanı engellemez. Belirttiğin örnek "Bana küfür ediyorlardı ben de küfür ettim" gibi bir sonuca varıyor. Kural ihlali olan bir durum var ise cr üzerinden bildirmeli ve karşılık olarak kural ihlali yapmamalıyız.

Yine belirttiğim gibi forumun arama bölümünü kullanabilir, bu durum hakkında daha önce sorulmuş sorulara ve verilmiş yanıtlara ulaşabilirsin.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Bu kanıya nasıl vardın çok merak ediyorum şu anda beynim resmen hata verdi. Adam oyundan çıkınca ve ceza alınca yönetim nasıl multici ve illegallerin yanında oluyor. ? İçmeyin yaramıyorsa gerçekten içmeyin arkadaşlar.
    "Üzülme, kaybettiğin her şey başka bir surette bir gün mutlaka geri döner." Hz.Mevlana

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Afk olan oyuncuları cr üzerinden bildirebilirsin. Kural ihlali yapan oyunculara karşı kural ihlali ile yanıt vermen senin ceza almanı engellemez. Belirttiğin örnek "Bana küfür ediyorlardı ben de küfür ettim" gibi bir sonuca varıyor. Kural ihlali olan bir durum var ise cr üzerinden bildirmeli ve karşılık olarak kural ihlali yapmamalıyız.

Yine belirttiğim gibi forumun arama bölümünü kullanabilir, bu durum hakkında daha önce sorulmuş sorulara ve verilmiş yanıtlara ulaşabilirsin.
    Sondan bir önceki attığım Cheat Reports postundaki videoyu izle warior 2 oda boyunca sadece 3 tane skill kullanıyor ve bu videoya gelen cevap "Eklediğiniz kanıtta oyuncunun AFK olduğu tespit edilememiştir." Bak burada paylaşmıyorum ama sana sadece izle diyorum.

Senin önerin ben bu adamların videosunu çekmek için 3 oda boyunca uğraşacağım yönetimin zorlamasıyla ve sonra videosunu attığımda ise adam jr boyu 1 mana potionu bile kullanmadan geçirdiği halde ceza vermeyeceksiniz üstüne adam afk değil işte 3 skill kullanmış diyeceksiniz. Kusura bakma ama insan bir süre sonra dayanamayıp oraya küfür dolusu konu açmak istiyor.