Results 1 to 2 of 2

Thread: Tpt banned

Junior Member

Tpt banned

Arkadaslar uzun suredir oynarim oyunu hem ev hem is yeri hemde arkadaslarin cafesine giderim daha once bahsetmek istedigim charim soyulmustu bundan 1 sene once iyi bi karakterdi standart ustu ticket atip banlattik sonra karakter soyuldu banlayin dedik karakterin forum hesabindan karakter adina ticket acip karakteri actiririp soydular boyle bi oyun yonetimimiz var artik onada birsey demiyorum char 55 lvl cok onemli degil itemler 9 ee 8 eb 8 chitin set old +1 +2 karisik taki pathos valkrie peri falan onlarda onemli degil yaklasik 26 gunluk dc pre cok onemli degil ama bana aciklasinlar elle oynuyan sadece exp clan arkadaslara yardim eden elle canavar kesen full aktif olan genie acmiyan chari sabit birakmayan pazar acmayan macro kullanmiyan bir karakter nasil tpt ban yer bana aciklasinlar bilgisiyarimda barcode programi disinda program yok valorant ve steam yuklu sadece oda cs go oynamak icin ben anliyamiyorum durup dururken ban yemeyi heleki 2/3 gundur zaten oyuna girmiyorum oyun loglarinda bellidir girdigim yerlerin ip si sabittir internet cafe ev is yeri ticket attim cevap bekliycem burayada yazmak istedim 300/500/800/1000/5000 cok koycak rakamlar degilde okadar slot geziyoruz yayin izliyoruz oyun yonetimi bu kadar afk durup canavar kesen genie alti macro veya illegal program kullanan slotlara mafia gibi cokmus gorev yapmaya calistigimiz ama yapamadigimiz slotlarda okadar programci varken sacma bi ban nedeninide cozemedim sirf yazma nedenim bana loglardan desinlerki ok atarken 12 tane attin ayni anda vs 3 lu 5 li yaparken bile arada delay suresi var sadece bunu istiyorum bu sekilde kasilmis bu sekilde olmus diye baska birsey istemiyorum charin acilmasimi onuda istemiyorum sadece bi ispat bundan ban yediniz bu kadar
    Ve bu aksam ogrendigim benle ayni internet cafede birlikte altarda 83/1 okcu arkadasim arti 2 kisi daha gene tpt banned yazarak banlanmistir anliyamiyorum hareketsiz kalmiyan afk olmayan charlar nasil ban yiyebilir
    Last edited by Gantroo123; 10-20-2021 at 10:41 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle foruma konu açılması hesabın incelenmesini sağlamayacaktır.

Müşteri hizmetlerinin herhangi bir kanıt sunma zorunluluğu yoktur.

Örneğin internet cafe'de kullanılan bir tpt, başka bir oyuncuyu da etkileyecektir. Bu nedenle toplu wifi girişi yapılan yerlerde oyuna giriş yapılması önerilmemektedir. TPT IP MATCH olarak isimlendirilir.

TPT IP MATCH: Illegal hesaplar ile aynı ip üzerinde bulunulduğu için süresiz hesap kapatılmasıdır.
    İtirazlarınızı bilet üzerinden yapmanız gerekmektedir.

İyi forumlar.