Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

TPT kullanılan PC

Önceden koxp kurulu olan pcden koxpu tam olarak nasıl temizleyebilirim, tek yol format mı?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    En sağlıklı yöntem format atmaktır.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    format atmak sıkıntı olabilir başka yolu yok mudur acaba

Senior Member
    tpt ve oyunu silip. oyunu yeniden kuracan ama riskin olabilir

Junior Member
    virüs programıyla her şeyi temizledim zaten, şimdi oyunu tekrar kurmayı düşünüyorum ama sıkıntı yaşama şansım varsa girmiyim hiç çarıma

Senior Member
    en garanti yolu format. tpt ve oyunu silip iyice emin olduktan sonra .oyunu yeniden kuracan ama garanti veremem başkada yolu yok bildiğim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Normalde benim emeğimi çalan insana neden yardım edeyim felsefesindeyim lakin durduramıyorum işte.
    Eğer windows 10 kullanıcısı iseniz sıfırlama yöntemini araştırmanızı öneririm.

Senior Member
    Temiz format dışındaki çözümlerin hiçbiri tam güvence sağlamaz. Tptlerin tamamına yakını virüs barındırır. Bu virüsler sisteminizi çökertmek için değil daha çok erişim sağlamaya imkan tanır. Yapan kişiler içerisine yerleştirdikleri ufak virüsler sayesinde istediği zaman sisteminize erişmek için kullanabilir. Bunu da virüs programlarının çoğu tespit edemez. Virüsün ne olduğu bilinirse onun için geliştirilen antivirüsle tarama yapılarak temizlenebilir. Nihayetinde xigncode gibi güncellenen programlar ilk başlarda bunu tespit etmese bile 1-2 yıl sonra güncel versiyonuyla bunu tespit ettiği anda tpt bana maruz kalabilirsin. Sonra da gelip burada konu açarsın işte pazarda otururken ban yedim vs. diye...

Senior Member
    virüs proğramı almnan lazım kardeş yoksa olmaz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    koxp kurduysan arka kapı da olabilir pc de. illegal yazılımlarda yazılım sahibi de peşinize düşer lol. güzelce format at yoksa hep şüpheyle devam edersin.