Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Exclamation Slotların sürekli aynı kişilerin elinde olması ve muhtemel multiclient sorunu

İyi günler dilerim,

Bir çok slotta bir sürü iç içe girmiş mage ve yanlarında bir priest ile farm yaptıkları ve bunların hep aynı kişiler oluşu dikkat çekici bir durum. Bu farm odaklı partylerin bir çoğunun aynı kişi tarafından açılmış olduğuda bilinmekte. Muhtemelen aynı bilgisayardan bir çok client açtıklarını düşünmekteyim doğal olarak. Bu durumun kontrolünün yapılmasını istemekteyim doğal olarak. Oyun içersinde kendinizi geliştirmeniz için sunulan fırsatların tekel durumuna gelmesi hoş değil. Bu durumun oyunun zevkini azalttığını ve bu sırf bu durumdan dolayı bir çok insanın bu oyunu oynamadığın farkındasınızdır umarım. Bu durum için video çekmem veya fotoğraf yüklemem gerektiğini düşünmüyorum. Herşey çok bariz olarak ortada. GM'lerin bu tarz olaylar için şikayet dahi beklememesi gerektiğini düşünmekteyim. Çok temel bir sorundan bahsetmekteyim. Bu durumun düzeltilmesi için çok daha geniş kapsamlı bir çalışma yapılması kanaatindeyim. Bu konuda emin olun sizinle birlikte bende düşünmek fikir yürütmek isterim. Bir çok oyuncunun bu konuda fikirlerinin alınması taraftarıyım. İlgilenirseniz çok sevinirim.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Oyuncuların şikayetine gerek duymadan oyundaki tüm slotlar düzenli olarak kontrol ediliyor. Sizin gözünüze çarpan illegal bir durum varsa bildirmekten çekinmeyin. Bildirilen veya kontrol edilen oyuncularda illegal bir durum tespit edilmezse ceza verilmez.

Genie Pustan Kaldırılsa Bütün Sorun Çözülecek Aslında. Daha Sonra Oyuncuların şikayetine gerek duymadan oyundaki tüm slotlar düzenli olarak kontrol edilecek Ve Bu İş Bitecek.

Junior Member
    Örneğin ben siriusta oynamaktayım. Eslanttaki stone golem slotlarında farm yapan mage ve bpden oluşan partylerde sizce bir sıkıntı yok yani. Kontrol etmektesiniz ve bu kişinin illegal bir şey yapmadığını söylemektesiniz. Mesela dün sirius1 camp1 eslanttaki 3 adet stone golem slotunda, farm yapan partylerin hepsinin tek kişiye ait olduğuna tanık oldum. Bu nasıl mümkün olabiliyor. Bu oyuncunun her karakter için ayrı bilgisayarı olduğunu kontrol ettiniz mi merak ediyorum. Ayrıca hepsi için ayrı bilgisayarı olsa bile yaptığı farm slotlarını kendine kapatma işleminin doğal olduğunu mu söylemektesiniz. Bunları gerçekten merak ettiğim için soruyorum. Bende ona göre kendime plan yapabilirim bu sayede.

1 buçuk yıldır vagedaki htc htb slotu aynı adamda bu haksızlık değil mi nttgame ? solo oyuncu nerde farm atıp oyun için masrafını karşılayacak nerf istemiyoruz genie de düzenleme istiyoruz!

Junior Member
    Quote Originally Posted by KutsalSovalyeBaybarsDestan View Post
    Genie Pustan Kaldırılsa Bütün Sorun Çözülecek Aslında. Daha Sonra Oyuncuların şikayetine gerek duymadan oyundaki tüm slotlar düzenli olarak kontrol edilecek Ve Bu İş Bitecek.
    Yanlış anlama genienin pustan kaldırılması demek tekrar illegal yazılımların devreye girmesi ve makro kullanıcılarının çoğalması anlamına geliyor zaten belirli bir kitle genie altı makro kullanıyor. Dün yada ondan önceki gün bir yayın platformunda Altar human kralının yayınını izledim adam slotları dolaştı Uruk slotunda bir mage daha yaratıklar çıkmadan animasyona başlıyor ve yaratıklar çıktığı anda ölüyordu yani kill count görevi yapman imkansız bir hale geliyor. Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.

Quote Originally Posted by SehullaH View Post
    Yanlış anlama genienin pustan kaldırılması demek tekrar illegal yazılımların devreye girmesi ve makro kullanıcılarının çoğalması anlamına geliyor zaten belirli bir kitle genie altı makro kullanıyor. Dün yada ondan önceki gün bir yayın platformunda Altar human kralının yayınını izledim adam slotları dolaştı Uruk slotunda bir mage daha yaratıklar çıkmadan animasyona başlıyor ve yaratıklar çıktığı anda ölüyordu yani kill count görevi yapman imkansız bir hale geliyor. Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.
    Zaten Genie Altı Macronun Yada Genie Atack hızı Buglarının İllegal Yazılımlardan Farkı Yok. Genie Pustan Kaldırılmalı Ve Slotlar Gün Gün Kontrol Edilmeli İllegal Programı Olanlar Banlanmalı Oyuna Giriş için Otp Zorunlu Hale Getirilmeli.

Junior Member
    Nickname
    Jorus
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Uruk farm slotlarında macro magelerle macro okçuların savaşı var
    Ağacın kalitesi özünden,
    İnsanın kalitesi sözünden belli olur.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    En azından çöp slotlarındaki mobları farklı moblarla karıştırıp uzun bir bölgeye yayılmasıda bir fikir olarak şurada dursun.

Kontrol ediyoruz diyorsunuz ya ben bunda ark niyet aramaya başladım. Bütün userinizi kaybettiniz ve son olarakta ben dahil. Oyun değil mübarek slot mafyası sistemine döndürmüşler. Ne exp kasmaya müsade ediyor bu kullanıcılar ne quest yapmaya. Oyunu pc başında oynayan kitleye alan kalmamış resmen 7/24 afk ve yonetimin koxpu genie ile sunucu kiralayıp kuru kalabalık yapıyorlar. Onlar para kazanacak diye oyundan keyif almaya çalışanlar zarar görüyor. Artık bu duruma ntt de göz yumuyor çok belli bu sefer kesin kararımdır 12 yıllık usko hayatıma bugün son veriyorum. Her defasında para yatırıp yatırıp pişman olmaktan sıkıldım. ''yakında afk kullanıcılarınız ve gm ekibiniz bu gidişat ile oyunda tek kalacak söyleyeyim''

Tags for this Thread