Results 1 to 2 of 2

Ben ne yaptim arkadaşlar?

Arkadaşlar bir konu açmıştım. Tamam açıklama geldi ancak ya inanın nerde nasıl bir program kullandığımı anlamadım. Sizden ricam bana nerde ne yaptığımı söyleyin ki çarı çıkardığımda birdaha aynı hareketi yapmayayım. Allah rızası için bana nerde ne yaptığımı açıklayacak adil bir yönetici yokmu. Arkadaşlar çok ciddiyim ne yaptığımı bilmiyorum. Ya bir adil yönetici arkadaşım bana şurda şunu yaparken yakalandın desin. Ya vallahi kabul edeceğim billahi kabul edeceğim. Önemli olan bu olaya bir daha düşmemem. Arkadaşlar siz incelediniz Allah rızası için adalet için bana nerde ne kullandığımı açıklayın. Ya ne derseniz kabul ediyorum inanın. Tek derdim var bir daha aynı hataya düşmemek. Ya nolursunuz arkadaşlar gerçekten canım yandı. Para sorun değil çarımı çıkaracağım ödeme yapıp. Ama hala nerde ne yaptığımı bilmiyorum. Gözünüzü seveyim Allah rızası için bi açıklayın arkadaşlar bana.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Gerekli yanıtlar ekip arkadaşlarım tarafından daha önce oluşturduğunuz konu üzerinden verilmiş görünüyor.

Mevcut konu

Ek olarak forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Foruma konu açılması hesabın incelenmesini sağlamayacaktır.

İyi forumlar.