Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Hesabıma Erişemiyorum.

Herkese iyi günler. Ufak bir aradan sonra oyuna dönmek istedim lakin sorun şu ki hesabım otp numarasını yanlış algılıyor. şifre değişimi yaparken de oyuna girmek isterken de sitede de otp yanlış diyor sürekli. Mobilden kullanıyorum Anyotp yi. Bunu nasıl çözüp hesabıma erişebilirim ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

İlk önce OTP programınızın sürekli döngü olarak ürettiği tek kullanımlık kodun doğru olarak çalışıp çalışmadığını ICS sitesine gidip hesabınızı giriş yaparak OTP numara testi sekmesinden kontrol etmelisiniz. Burada ayarlarınız aşağıdaki gibi normal durumda olmalıdır eğer değilse zaten bloke işlemini gibi bir durum varsa kaldırmak için ekrana gelen yönergeleri izleyebilirsiniz.

Junior Member
    Tüm bu dediklerinizi yaptım orada da kodun uyuşmadığı görünüyor. Bu durumda ne yapabilirim ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SLyLethaL View Post
    Tüm bu dediklerinizi yaptım orada da kodun uyuşmadığı görünüyor. Bu durumda ne yapabilirim ?
    Bu durumda OTP sisteminiz bloke olmadan kod uyuşmazlığının sorununu çözmelisiniz. Kod uyuşmazlığının en bariz sebebi OTP kullandığınız cihazın yada oyuna giriş yaptığınız bilgisayarın saat ve tarihin senkronize olmamasıdır, bu durumu kontrol edin ve aşağıdaki konuyu da inceleyebilirsiniz.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Junior Member
    Saatleri kontrol ediyorum ve aynı sanırım bir ay önce bloke oldu bu kod deneme muhabbeti. şuan 5npoint istiyor benden sıfırlama vs. için. yalnız oyuna girmeden npoint nasıl yüklerim bilmiyorum. Vaziyet bu ne yapabilirim adım adım anlatabilir misiniz bana . Anyotp yi tekrar yükledi ama birşey fark etmedi ve dediğim gibi saatler de aynı görünüyor.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SLyLethaL View Post
    Saatleri kontrol ediyorum ve aynı sanırım bir ay önce bloke oldu bu kod deneme muhabbeti. şuan 5npoint istiyor benden sıfırlama vs. için. yalnız oyuna girmeden npoint nasıl yüklerim bilmiyorum. Vaziyet bu ne yapabilirim adım adım anlatabilir misiniz bana . Anyotp yi tekrar yükledi ama birşey fark etmedi ve dediğim gibi saatler de aynı görünüyor.
    OTP Bloke kaldırma için 5 değil toplamda 10 Npoints gitmektedir.

Oyuna girmeden websitesine giriş yaparak "Npoints" başlığı altında yükleme yapabilirsiniz. Saat probleminiz için ise;

Eğer, Windows 7 ise saat dilimi ayarınızı UTC+3:00 Bağdat yapın. Yaptıktan sonra saati manuel olarak 1 saat geri alın.
    Bu işlemden sonra https://saatkac.info.tr/ sitesine girerek sol üst köşeden saatinizin senkronuna bakın. Maksimum 1-2 saniye fark olabilir, eğer fark varsa onu da ayarlayınız.

Windows 10 kullanıyorsanız saat ve saat dilimini aşağıdaki gibi otomatik konuma getirip "Şimdi Eşitle" kısmına tıklayınız.

Bloke kaldırmak için aşağıdaki adımları sırası ile uygulayınız;

- PC den OTP programını kaldırın.
    - OTP sitesine giriş yapın MYICS kısmında Reset AnyOTP Device seçeneğini tıklayın.
    - Gelen ekranda " Send Code" seçeneğini tıklayın . Telefona gelen kodu girerek altta bulunan reset butonuna tıklayın.
    - Daha sonra PCye OTP programını indirip kurun.
    - MYICS kısmında "Resend ID ve Authcode" seçeneğini tıklayın ve gelen ekrandan kod talep edin.
    - Telefona gelen kodu OTP programına yazarak aktif edin.

Junior Member
    Anladım şuan dediklerinizi yapmaya başlıyorum yalnız otp yi bilgisayarıma kuramıyorum. Setup ı indirdim açıyorum lakin devam etmiyor işlem. Mobil de kullanabilirm şayet çözemezsek bu durumu aydınlatır mısınız beni yine.

Junior Member
    Hesaba giriş yapabildim. Lakin hala bilgisayarıma otp kuramıyorum.