Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Hesabıma Erişemiyorum

Hesabıma 23.30 itibariyle erişemiyorum

Mailim ve Şifrem değiştirilmiş. Şifremi unuttum dediğimde mailim gözüküyor yıldızlı bir şekilde ancak kayıtlı email bulunamadı diyor.

Karakter Adı: ATY342

SERVER DİEZ

Hesabımı gecici olarak kapatabilir misiniz?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Hesap bilgilerinizi hatırlıyorsanız kapatılması için gmlere ileteceğim. Eğer bilgilerinizi tam olarak hatırlamıyorsanız, kapatıldıktan sonra hesabı tekrar geri almanız mümkün olmayacaktır.

Junior Member
    bilgilerimi hatırlıyorum işlemi gerçekleştirelim

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Konuyu ilettim. Mesai saatleri dışında olduğumuz için süreç biraz uzayabilir.

Junior Member
    Teşekkür ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bundan sonraki süreci "Hesap çalınması" kategorisine destek bileti göndererek devam etmelisiniz.

Junior Member
    Şöyle bir durumum mevcut malum hesabıma erişemdiğim için konuyu farklı bir account üzerinden actım ve destek gönderemiyorum npoint yüklemem gerektiği yazıyor discord adresi üzerinden bana bu konu ile yardımcı olabileceklerini söylediler. Yetkililere bu durumu iletebileceklerini söylediler dün gece. Yardımcı olur musunuz bu konu hakkında.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Athenn1279 View Post
    Şöyle bir durumum mevcut malum hesabıma erişemdiğim için konuyu farklı bir account üzerinden actım ve destek gönderemiyorum npoint yüklemem gerektiği yazıyor discord adresi üzerinden bana bu konu ile yardımcı olabileceklerini söylediler. Yetkililere bu durumu iletebileceklerini söylediler dün gece. Yardımcı olur musunuz bu konu hakkında.
    Npointe sahip başka bir hesabınız varsa o hesaptan da bilet gönderebilirsiniz. Hesapta Npointin olması yeterlidir.

Junior Member
    tamamdır umarım problem olmaz konuyu bu üyelikle actığım için dün heyecandan aklıma gelmedi npoint olan bir hesabım

Junior Member
    o hesaptanda bilet gönder diyince kategori secme ekranında kategori secemiyorum sifreyi sıfırladığım için midir bilemiyorum ama rahmetli babamın numarası olduğı için yeni bir parola da belirleyemiyorum otpsine erişip yardımcı olma sansınız yok mudur bileti bu hesap ile göndersem bütün bilgilere sahibim çalınan hesabımın

Yani gecici şifre ile giriş yaptığım için midir kategori secemiyorum şifreyi de değiştiremiyorum portalda olan telefon benim güncel telefonum ama otp giriş sağlarken istediği telefon eski burdan yardımcı olamaz mısınız çok zor durumdayım şuanda bileti bu hesap üzerinden göndereyim npoint yüklemeden?
    Last edited by Athenn1279; 10-19-2021 at 06:39 AM.