Results 1 to 3 of 3

Angry JR Deva Odulleri

Rosetta'da oynuyorum. Char adım IPythia . 1 hafta kadar önce jrde sıra bendeyken devadan gold bar cıktı. x isimli priest kaydıırp gbyi kendisi aldı bana da silver bar geldi. Jr sonrası yazmama bi yanlıslık oldu dememe rağmen dönmedi. ! haftanın sonunda bugün. 18.10.2021'de Bekilli isimli başkanı diğer chara yazdım. Bana cevaben 'kimse kimseye artık gb vermiyor, bana da kimse vermiyor. Jrde sıra yok. bana isteyen yazsın vs gibi' dönütler yaptı. ben çalışan biri değilim. jrlerden kazandıgımla charı dizmeye calısıyorum. Böylesine bilindik yaşça da benden(28) büyük birinin 1 gb için düştüğü durum içler acısı. Başkalarına da benzer durumlar yaşanmaması adına eğer bu yazdığımı bir yetkili görürse gereğinin yapılmasını rica ediyorum. kutu açıldıktan sonra ss almadım verir diye sonra da daily yapınca yazı yukarıda kaldı. ama pmden bugünkü konuşmalar altta ekte.
    Last edited by NativeBrutal; 10-18-2021 at 10:15 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Deva'dan düşenler etkinlik eşyası sayıldığı için sıra kaydırmanın herhangi bir cezası yok.

vay ki vay.. 2007'de balşadığım bu oyuna tekrar döneyim demiştim.. Oyundaki ahlak kuralları bile gitmiş öyleyse.. Teşekkürler