Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32
    Banned
    Ares ile birleşebilir

Junior Member
    Ares ile olmayacağı, Aresin tek başına dahi sıra saydığı defalarca söylendi...

Quote Originally Posted by mandly View Post
    Ares ile birleşebilir
    Çok komik Hayatımda böyle espiri anlayışı olan bir insan ilk defa görüyorum.

Junior Member
    Nickname
    Jorus
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Olympiada oynamaktaydım ama sunucu o kadar sakin ve boş ki yeni serverlarda vakit geçiriyorum inşallah birleşim olur.
    Ağacın kalitesi özünden,
    İnsanın kalitesi sözünden belli olur.

Quote Originally Posted by Jorus View Post
    Olympiada oynamaktaydım ama sunucu o kadar sakin ve boş ki yeni serverlarda vakit geçiriyorum inşallah birleşim olur.
    Sizin Gibi Çok Kişi Vardır Olympia da Charı Olup da User Olmadığı İçin Yeni Serverlarda Yığılma Yapan. Ama server Birleşimleri Sonunda Yeni Sunuculardan Eski Sunuculara Geri Dönüşler Olacaktır Ve Hem Yeni Swler Rahatlayacak Hem de Eski Sunucular Yeni Swler Kadar Kalabalık Olacak Ve Her Yer Ortalama Dolulukta Olacak. Bütün Serverlar Güzel Olacak Ama Bakalım Ne Zaman Yapacaklar.

ben bişey yapacaklarını zannetmiyorum öneli olan chas satmak yeni sw ler varken kim baksı olimpiaya konuyu dikkate alıp 1 tane modaretör bile gelmiyor

Quote Originally Posted by werzan191919 View Post
    ben bişey yapacaklarını zannetmiyorum öneli olan chas satmak yeni sw ler varken kim baksı olimpiaya konuyu dikkate alıp 1 tane modaretör bile gelmiyor
    Önemli Olan Cash Satışı Diyorsunuz da Zaten Şuan Ares-Diez-Gordion-Rosetta-Olympia Serverlarına Presiz Girebiliyorsunuz Ve Bu Serverlarda User Olmadığı İçin Pk Fazla Dönmüyor Sadece Rosetta İstisna Olabilir Ve Pk dönmediği İçin Kimse Cash almıyor ve Presiz Oyuna Girebiliyor. Eğer ki Ares-diez-Gordion Ve Rosetta-olympia Birleşirse Serverlar Full Olacağından Dolayı Hem Premium Gelirleri Artacak Hem de Serverlarda Daha Etkin Pk Döneceği İçin Cash Satışlarıda Artacak. Yani Mgame Bu 5 Sunucudan Alamadığı Pre Ve Cash Paralarını Eğer Ki Birleşimi Sağlarsa 2-3 Katını Alacağını Düşünüyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by KutsalSovalyeBaybarsDestan View Post
    Önemli Olan Cash Satışı Diyorsunuz da Zaten Şuan Ares-Diez-Gordion-Rosetta-Olympia Serverlarına Presiz Girebiliyorsunuz Ve Bu Serverlarda User Olmadığı İçin Pk Fazla Dönmüyor Sadece Rosetta İstisna Olabilir Ve Pk dönmediği İçin Kimse Cash almıyor ve Presiz Oyuna Girebiliyor. Eğer ki Ares-diez-Gordion Ve Rosetta-olympia Birleşirse Serverlar Full Olacağından Dolayı Hem Premium Gelirleri Artacak Hem de Serverlarda Daha Etkin Pk Döneceği İçin Cash Satışlarıda Artacak. Yani Mgame Bu 5 Sunucudan Alamadığı Pre Ve Cash Paralarını Eğer Ki Birleşimi Sağlarsa 2-3 Katını Alacağını Düşünüyorum.
    Mantıklı bir önerme. Tüm serverlar için genel bir plan gerekiyor. Konuyu sadece olympia üzerinmde spesifik olması için açtım. Server birleşimi herkesin faydasına olacaktır.

Junior Member
    Umarız birleşir, bizler de o ümitle serverda oynamaya devam ediyoruz.

Quote Originally Posted by NorthBeaR View Post
    Umarız birleşir, bizler de o ümitle serverda oynamaya devam ediyoruz.
    Cadılar Bayramı Denk Geldi Yoksa Bir Şeyler Yapacaklarına İnanıyorum.