Results 1 to 10 of 10

Thread: Zindan cezası

Junior Member

Angry Zindan cezası

bu yediğim 2. defa hapis cezası ilkince makro dendi ki alakam yoktu 999 np yatırdık bedavadan sizlere çıktık gece lüfersona pazara bırakıyorum hesabı sabah işe giderken dc yemiş dedim internet kopmuştur gece işten geliyorum hesap hapiste pazarda afk olarak klan bir hesabı ikinci bir sefer nasıl ceza veriliyor premiumlu genie oto lot vıp banka olan bir hesap sürekli np yatıyor diye bile isteye sadece 999 np yatırılsın diye mi hesap hapis cezası veriliyor nasıl olsa yatırıyor bu hesabı çıkartır düşüncesi nedir inan şok oldum bir açıklama istiyorum nedennn!!!
    Last edited by NightOwl; 10-16-2021 at 10:42 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Öncelikle bahsettiğiniz gibi bir durum söz konusu olamaz, ithamlarınızdan vazgeçmeniz gerekiyor. Ayrıca forum üzerinden hesap desteği verilmiyor, hesap desteği alabileceğiniz tek yer bilet sistemidir. Cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

https://support.nttgame.com/

Junior Member
    benim aklıma bir tek bu geliyor ama çünkü lüferde pazarda afk olan bir hesap hapiste suan da ve ikinci olarak orayada ilk ticket yolladığımda kestirip attılar diyorum ki bir şikayet bir kanıt gösterin hiçbir kanıt yok hesabın içinde üstünde pazar kurduğum itemlerim var ya benim kanıtlarım var sizlerin yok bir kanıtı ıspatı
    Last edited by NightOwl; 10-16-2021 at 10:50 PM.

Quote Originally Posted by THYKEJR View Post
    benim aklıma bir tek bu geliyor ama çünkü lüferde pazarda afk olan bir hesap hapiste suan da ve ikinci olarak orayada ilk ticket yolladığımda kestirip attılar diyorum ki bir şikayet bir kanıt gösterin hiçbir kanıt yok hesabın içinde üstünde pazar kurduğum itemlerim var ya benim kanıtlarım var sizlerin yok bir kanıtı ıspatı
    Yukarıda belirttiğim gibi ithamlarınızdan vazgeçmelisiniz. Ceza alan her oyuncuya ait kanıt mevcut ancak bunu sunmak veya sunmamak ekibin inisiyatifindedir, kanıt sunmak bir zorunluluk değildir. İtirazınızı belirttiğim şekilde bilet üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Biletinize hesabınız detaylı bir şekilde incelendikten sonra nihai karar iletilecektir. Bu karara rağmen itirazınız devam ediyor ise dilerseniz yasal yollara başvurabilirsiniz.

Junior Member
    şuan dört gözle cevabı bekliyorum emin ol tüm yasal yollara başvuracağım ve şöylede birsey var ben bir konuda ceza alıyorsam bunun bana kanıtı delili sunulmak zorunda çünkü söz konusu benim emeklerim ve çabalarım ve mebla yatırılan bir hesap..

şuan dört gözle cevabı bekliyorum emin ol tüm yasal yollara başvuracağım ve şöylede birsey var ben bir konuda ceza alıyorsam bunun bana kanıtı delili sunulmak zorunda çünkü söz konusu benim emeklerim ve çabalarım ve mebla yatırılan bir hesap..
    Bu durumun zorunluluk olmadığını yukarıda tarafınıza ilettim. En basit örnek olarak sunulan kanıt neticesinde alınabilecek önlemler olmasından dolayı kanıt sunma inisiyatif durumunda diyebilirim.

Junior Member
    kanıttan kastım o değil ceza ve ban sebeplerini az çok biliyorum denirki makrosun kısa bir video olarak sunalabilir bak bu diye veya arga içeren bir söz konudur konu bakk ss etmissin diye detay değil bu kadar basittir bu kanıt evrensel düşünmeye gerek yok

kanıttan kastım o değil ceza ve ban sebeplerini az çok biliyorum denirki makrosun kısa bir video olarak sunalabilir bak bu diye veya arga içeren bir söz konudur konu bakk ss etmissin diye detay değil bu kadar basittir bu kanıt evrensel düşünmeye gerek yok
    Aynı durumdan bahsediyoruz. Bahsettiğiniz "kısa bir video" iletilmesi inisiyatif durumunda ve zorunluluk değil.

Junior Member
    ama hesabı hapise yollamak ceza verme inisiyatif dışı aklıma başka mantıklı hiç birşey gelmiyor benim dediğin gibide sonuna kadar yasal yollarla savaşacağım konuyu kapatabilirsin iyi geceler...
    Last edited by NightOwl; 10-16-2021 at 11:13 PM.