Results 1 to 7 of 7

hapis cezası hakkında

Arkadaşlar priest bir çarım var. Sadece eventlerde ve questlerde girer oynarım. Fazla oyunda kalamıyorum. Dün rifte girip çıktım ardından baktım hapis cezası almışım. Ticket attım ancak burdan da öğrenmek istiyorum. Bu riftte çizgiye yaklaştım ancak diğerler girince bende girdim. Zaten z r yapınca otomatik gidiyo ve ardında 4-5 defa da town yedim. Şimdi riftte çizgiye yaklaşmak hapis nedenimi? Birde 1-2 kişiye küfretmiştim. Acaba küfür edince de chat banı olurdu eskiden şimdi hapis cezasımı uygulanmaktadır. Yani ticket atıyoruz evet ama tatmin edici bir cevap gelmiyor. Ya hapisten çıkmasına çıkarırım ancak neden ban hapis cezası aldığımı bilmeliyim ki bu hataya düşmeyim. Çara yatırım yapmayı düşündüğüm bir aşamada durup dururken hapis cezası almam ürküttü beni. Bu yukarıdaki hatalarım hapis cezası gerektiriyorsa sıkıntı yok. Küfrü haketmiş birine saydırmışımdır parasını öder açarız çarı. Ancak bu hatalardan dolayı ban yememişsem açıkcası item dizmekten falan vazgeçeceğim. Çünki başka hatamın olmadığından eminim.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Rift olayı hakkında daha önce çok fazla konu açıldı aşağıya bir örnek bırakacağım o konudaki yorumlardan bilgi edinebilirsiniz, forum arama kısmını kullanarak aynı içerikte daha önce açılmış konulardan yetkili mesajlarını kontrol edebilirsiniz.

Full moon etkinliğindeki t ye basıp yürümek

Küfür etmekten en fazla mute cezası alırsınız hapis cezası sebebi başkadır ve bu sebebi sadece destek ekibi bilet üzerinden yanıtlar, buradan veya discord üzerinden hesap detayları ve cezaları ile ilgili bilgi alamazsınız.

Sayım moderatörüm 4 günden fazla oldu ticket attım ama hala cevap alamadım. Acaba cevap gelmesinin uzun sürmesinin sebebi iyimidir. Hani inceleme falanmı yapıyorlardır

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by qua_RGmKCrBS View Post
    Sayım moderatörüm 4 günden fazla oldu ticket attım ama hala cevap alamadım. Acaba cevap gelmesinin uzun sürmesinin sebebi iyimidir. Hani inceleme falanmı yapıyorlardır
    Müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmıyor. Araya hafta sonu girdiği için cevap biraz gecikmiş olabilir. Biletinizi güncellemeden ve yeni bir bilet göndermeden gelecek yanıtı bekleyin lütfen.

Sayın moderatörüm inan şuan yıkıldım. Çok güzel planlarım vardı kendi adıma çok büyük haksızlık yapıldı. Allah şahidim olsun program kullanmadım. Şuna çok üzüldüm tam çara yatırım yapma aşamasındaydım ve diyordum kendi kendime hem 3-5 kazanır hemde senelerce keyifle oynarım. İnanın diyecek birşey bulamıyorum. Neyse belki böylesi hayırlı olacaktır. Hapisten çarımı çıkarıp bugüne kadar aldığım değerli itemleri satıp eski sistem old takılarla 300-500 tl için oynamaya devam. İnanın çok kötü oldum şuan.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by qua_RGmKCrBS View Post
    Sayın moderatörüm inan şuan yıkıldım. Çok güzel planlarım vardı kendi adıma çok büyük haksızlık yapıldı. Allah şahidim olsun program kullanmadım. Şuna çok üzüldüm tam çara yatırım yapma aşamasındaydım ve diyordum kendi kendime hem 3-5 kazanır hemde senelerce keyifle oynarım. İnanın diyecek birşey bulamıyorum. Neyse belki böylesi hayırlı olacaktır. Hapisten çarımı çıkarıp bugüne kadar aldığım değerli itemleri satıp eski sistem old takılarla 300-500 tl için oynamaya devam. İnanın çok kötü oldum şuan.
    eğer ticket cevabın illegal bir program yüzünden otomatik hapse girdiğin şeklindeyse karakterini hapisten çıkartmadan önce bilgisayarına bir format atmanı öneririm. yıllar önce bile olsa kullandığın bir illegal yazılım, sahte knight online sunucularına girmişsen onlardan kalma program kalıntıları hapse girmene hatta soyulmana sebep olabilir
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    eğer ticket cevabın illegal bir program yüzünden otomatik hapse girdiğin şeklindeyse karakterini hapisten çıkartmadan önce bilgisayarına bir format atmanı öneririm. yıllar önce bile olsa kullandığın bir illegal yazılım, sahte knight online sunucularına girmişsen onlardan kalma program kalıntıları hapse girmene hatta soyulmana sebep olabilir
    Kanka yok incelemişlerde hapise atmışlar. Ya ben KO dan başka bir yere hiç girmedim. 1 Defa çarım hacklenmişti ancak kendi salaklığımdan. Adama helal olsun çarı boşaltmış ki zaten çok birşey yoktu. Sadece pontus ring vardı çarda. Adam Allah var o yüzüğü ellememiş. Yani zarar vermek istese pontusu en kötü çöpe atardı. İşine yarayacak ne varsa almış ama adam. Sırf o yüzüğü atmadı diye adama hakkımı helal ettim knka Çünki kendi salaklığımdan çarı hackledi. Hakettim.

Ya üzüldüğüm şu; partiye bile girmedim. Bdw, jr, ft yapar çıkarım. Bana deseler ki arkadaşım şurda şundan dolayı senin program kullandığına karar verdik. Ya inan benim program kullanacak bir durumum yok. Her akşam saat 22 dedinmi bir ftden başlarım, jr, bdw der çıkarım. Sonra geçe 02 bdw ve ardından gene gece ftsi sonra kaparım makinayı. Birtek bu ara farklı yaptığım şey rift oldu. Oda inan her girdiğimde en az 5-6 town yerim ve sonuna kadar gittiğim rift sayısı bellidir; onda da en fazla 70 taş rekorumdur. Yani program kullanmadım. Yani en azından deseler ki arkadaşım şurda şunu yaparken program kullandığını tespit ettik oralarda dikkat ederim. Ama adam gelmiş bdw veya jrde program açmış ben napabilirim? Ya çok içim acıdı knka. Şu ara riftten dolayı rahat öderim 1000 cash parasını. Ama geleceğe yönelik planlarım yıkıldı inan ona çok üzüldüm. Ya moralim çok kötü bozuldu. Bdw lerde pk atmak falan çok keyifliydi. Şimdi aldığım 1-2 item vardı satacağım. Ya inan çok üzüldüm böyle bir durumla karşılaştığıma. Şuara ne keyif alarak oynuyodum. Yapacak birşey yok. Eski sistem devam. Old takılarla bdw,jr, ft devam edeceğiz. Belkide bir uyarıydı bu bana. Yarın Allah korusun kalkan falan alacaktım. Hadi onları alıp üstüne haksız yere 3 cü cezayı alaydım nolacaktı. Harbiden bu kadar keyif aldığım oyunda böyle içimi acıttılar.