Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Exclamation Uruk Hai - Uruk Blade slotlar hk.

Merhabalar, bu yönetim hiç mi oyunla ilgilenmiyor?
    Linatenin tamamı 60 70 level makrocu magelerle dolu ve bir Allah'ın kulu bunlarla ilgili bir çalışma(uzaklaştırma) yapmıyor.
    Şimdi diyeceksiniz ki video kaydedin CR ' ye atın gerekli işlemleri inceleyip yapacağız... Bunun için CR ye atmamıza gerek yok diye düşünüyorum. Çünkü günlük rutin olarak oyuna giriş yapıp slotları denetleyebilirsiniz bu bence çok zor bir şey değil.. Ha üstüne adamların makro olduğunu ispatlamak için video çekerkende Luringci diye iftiralara maruz kalıyoruz. Adam videoyu kesip kırpıyor kesip kırpıyor sonra tehdit ediyor sen luring yaptın seni banlatacağım diye Eğer cidden bu makrocular oyundan uzaklaştırılmayıp emekçileri uzaklaştırıyorsanız hakkımı helal etmiyorum.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Öncelikle edit yapılan video kayıtları kanıt olacak kabul edilmiyor. Bir slotta kasan oyuncunun makro olup olmadığını ispatlamak için mob çekmenize gerek yok sadece oyuncuyu video kaydına almanız yeterlidir yetkili ekip detaylı incelemeyi sağlar.

Oyun içi kontroller de düzenli olarak yapılmakta, yani siz bildirim yapmasanız bile tespit edilip ceza verilen bir çok oyuncu var, bildiriminiz o oyuncunun yakalanma sürecini bir tık hızlandırır yani bildirim yapmayınca bu oyuncu yakalanmaz gibi bir durum yok.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DizzyMask View Post
    Merhabalar,

Öncelikle edit yapılan video kayıtları kanıt olacak kabul edilmiyor. Bir slotta kasan oyuncunun makro olup olmadığını ispatlamak için mob çekmenize gerek yok sadece oyuncuyu video kaydına almanız yeterlidir yetkili ekip detaylı incelemeyi sağlar.

Oyun içi kontroller de düzenli olarak yapılmakta, yani siz bildirim yapmasanız bile tespit edilip ceza verilen bir çok oyuncu var, bildiriminiz o oyuncunun yakalanma sürecini bir tık hızlandırır yani bildirim yapmayınca bu oyuncu yakalanmaz gibi bir durum yok.

Hızlı yanıtınız için teşekkürler, editten kastım olayın başından değilde ortasından kayıt almaları kişinin kendi hareketlerini önceden göstermemesi taa ki PC başına gelince kayıt alması vs. umarım böyle videolar kesinlikle dikkate alınmıyordur. Biz kendi emeğimizle bir şeyler yapmaya çalışırken böyle arkadaşlar yüzünden git gide oyundan soğumak istemiyoruz.
    Last edited by THE_DAKEN; 10-15-2021 at 10:08 PM.

Junior Member
    Merhabalar,

Öyle diyorsunuz ama Altar sunucusunda haftalardır belki aylardır bir adam 7-8 tane charıyla 24 saat +7 fabrik satıyor defalarca reportlamama rağmen hiçbir şey olmuyor adama 8 charla pazar kurmak en az 100 fabrik lazım bunu da upgradeciler bilir en az 10-15 saat sürer bu adam 24 saat boyunca satıyor pazar bitince tazeliyor ve hiçbir şey yapılmıyor ** altar 3 de şuan hala pazarda fabrik satıyor
    diğer etkileşimli gördüğüm kendi hesapları bunlar
    **
    *** = muhtemelen bu charla koxpla fabrik basıyor çünkü bu charı hiç pazara koymuyor pazardaki charların üstünde fabric bitince bu charla gelip takviye yapıyor
    **
    **
    **
    Last edited by DizzyMask; 10-15-2021 at 10:50 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cafafff3 View Post
    Öyle diyorsunuz ama Altar sunucusunda haftalardır belki aylardır bir adam 7-8 tane charıyla 24 saat +7 fabrik satıyor defalarca reportlamama rağmen hiçbir şey olmuyor adama 8 charla pazar kurmak en az 100 fabrik lazım bunu da upgradeciler bilir en az 10-15 saat sürer bu adam 24 saat boyunca satıyor pazar bitince tazeliyor ve hiçbir şey yapılmıyor ** altar 3 de şuan hala pazarda fabrik satıyor
    diğer etkileşimli gördüğüm kendi hesapları bunlar
    **
    *** = muhtemelen bu charla koxpla fabrik basıyor çünkü bu charı hiç pazara koymuyor pazardaki charların üstünde fabric bitince bu charla gelip takviye yapıyor
    **
    **
    **
    O bahsettiğiniz karakterlerin sattığı eşyaları illegal yöntemler ile yükselttiğini düşünüyorsanız basan karakteri ekran kaydı alarak cr'ye yollayabilirsiniz, yada discord sunucumuzda raporlama permi alarak anlık hile bildiriminde bulunabilirsiniz.

bu upgrade bot dedikleri şeyi oyuncuların yakalaması söz konusu değil video veya ksc ile , zaten her basılan item notice geçmiyor ufak itemlerle yapıyorlar bu işi saniyesinde basıyor bir kasa itemi ve ek olarak madem oyun ile ilgili tüm açık ve hile kullanımının yönlendirmesi oyuncular tarafından yapılacak bu adamlara hediye türü bir şey verinde söylemekle kalmış olmasınlar

Senior Member
    Merhabalar,

birşey sormak istiyorum şimdi bu mageler hadi elle atıyor diyelim ceza veremezsiniz ama ben 10 dakika boş slota nova atan mageyi reportluyorum incelencek diyip konu kapanıyor sonuç yok yani demem şu ki video üzerinden hapis niye atılmıyor kaç kere yakaladım hep boş adam kecon basmış sağ sola dönüyor sürekli eli kesiliyor felan

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Starboy0707 View Post
    birşey sormak istiyorum şimdi bu mageler hadi elle atıyor diyelim ceza veremezsiniz ama ben 10 dakika boş slota nova atan mageyi reportluyorum incelencek diyip konu kapanıyor sonuç yok yani demem şu ki video üzerinden hapis niye atılmıyor kaç kere yakaladım hep boş adam kecon basmış sağ sola dönüyor sürekli eli kesiliyor felan
    Selam,

Siz bir oyuncuyu raporladığınızda oyuncuya kesin olarak işlem yapılacağı anlamına gelmiyor. Ceza verilmesi için %100 olarak suçun tespit edilmesi gerekiyor. Video üzerinden direkt olarak tespit edilemiyorsa kontrol edilmesi normaldir. İlettiğiniz durumda ben kendi isteğim ile 10 dakika boş bir yere nova atıyorum diye zindana mı gitmeliyim? Böyle bir şey yapılsaydı sanırım birçok oyuncu haksız ceza alırdı. Ayrıca birçok sorunuzun cevabını aşağıdaki konuda bulabilirsiniz.

Raporlama Sistemi ve Sıkça Sorulan Sorular

Ek olarak forumun arama bölümünü kullanabilir ve daha önce yanıt verilmiş birçok konuya ulaşabilirsiniz. Konu gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapıldığı için yoruma kapatılmıştır.

Uruk Hai - Blade Spotları

İyi forumlar.