Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Uruk blade,de yorulmak bilmeyen mageler

Deminden beri film izliyorum charımıda bıraktım bladelerin oraya uruk hai felan 3 tane felan mage var slotlarda adamlar sabahtan beri hiç yorulmadan elle farm atıyorlar ama öyleböyle değil slot doğmadan novayı atıyor slot dogdugu gibi ölüyor bu konuda fikri olan varmı vegada oynuyorum

Junior Member
    ha bide eklemeyi unuttum her nova arasındada oturarak can dolduruyorlar

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selamlar.
    Oyun içi denetimler rutin olarak yapılmaktadır. Oyun kurallarına aykırı bir durum olduğunu düşünüyorsanız kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilisiniz.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selamlar.
    Oyun içi denetimler rutin olarak yapılmaktadır. Oyun kurallarına aykırı bir durum olduğunu düşünüyorsanız kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilisiniz.
    Dün videolu bir şekilde CR'ye bildirdiğim ve cevap olarak "Söz konusu karakter farklı bir rapor üzerinden incelemeye alınmıştır, teşekkürler!" yanıtını aldıgım konuda bildirdiğim karakter, 3 kanalı olan serverin hala aynı kanalında, aynı slotunda kasmaya devam ediyor.Oyunda "coin kasmak için" bırakılan slotlar bu kadar azalmışken, hala kontrollerin ve işlemlerin bu kadar yavaş olması gerçekten üzücü.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Dün videolu bir şekilde CR'ye bildirdiğim ve cevap olarak "Söz konusu karakter farklı bir rapor üzerinden incelemeye alınmıştır, teşekkürler!" yanıtını aldıgım konuda bildirdiğim karakter, 3 kanalı olan serverin hala aynı kanalında, aynı slotunda kasmaya devam ediyor.Oyunda "coin kasmak için" bırakılan slotlar bu kadar azalmışken, hala kontrollerin ve işlemlerin bu kadar yavaş olması gerçekten üzücü.
    Selam,

Raporladığınız karakter aynı gün içerisinde farklı bir rapordan işlem sırasına alınmış olabilir. Ayrıca bazen yoğunluk durumlarında gecikmeler yaşanabiliyor ancak tam olarak 24 saat dahi olmamış bir rapor için işlemlerin yavaş olduğunu belirtmenizin ne kadar doğru olduğunu düşünmenizi tavsiye ederim.

*Raporlarınız hakkındaki konular için lütfen forumun genel bölümlerini kullanmayınız ve bu durumlar için yalnızca CR bölümünü kullanınız. Konuya gerekli bilgilendirme yapıldığı için yoruma kapatılmıştır.

Keyifli forumlar dilerim.