Results 1 to 6 of 6

Thread: Gm ler Hk.

Gm ler Hk.

Merhabalar Gm arkadaslar hıc slotları dolasmıyor mu bız 7-24 Video alacaz diye ugrasıyoruz emeğimize yazık gercekten Lütfen GM arkadaslardan rıcam Su slotları dolasın yada attığımız Cr leri zmanında hızlandırın sözde attığım videolar 1 haftadı kontrol ediliyor adamlar hayla macroları deli gibi acık azıcık emeğe saygınız olsun lütfen ...

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

CR anlık işlem bölümü değildir. Bölümün yoğunluğuna göre işlem süresi değişkenlik gösterebilir. Kanıt yeterliyse işlem direkt yapılır, değilse inceleme gerekebilir ve şikayete göre inceleme süresi farklılık gösterebilir. Anlık bildirimleri discord bölümü üzerinden hile bildirim bölümünü kullanarak yapabilirsiniz.

Oyun içi kontroller rutin olarak yapılmaktadır.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Selam,

CR anlık işlem bölümü değildir. Bölümün yoğunluğuna göre işlem süresi değişkenlik gösterebilir. Kanıt yeterliyse işlem direkt yapılır, değilse inceleme gerekebilir ve şikayete göre inceleme süresi farklılık gösterebilir. Anlık bildirimleri discord bölümü üzerinden hile bildirim bölümünü kullanarak yapabilirsiniz.

Oyun içi kontroller rutin olarak yapılmaktadır.
    Sayın Moderator Hıcmı suan Onlıne Gm ler yok adamlar haftalardır Macroları acık slottalar 1 tanesıne ban attırdım Ben her gun vıdeo almak zorunda mıyım böyle bir zorunlulğum oldugunu zannetmıyorum Bizim emeğimize yazık değil mi lütfen ..

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ulukentli0505 View Post
    Sayın Moderator Hıcmı suan Onlıne Gm ler yok adamlar haftalardır Macroları acık slottalar 1 tanesıne ban attırdım Ben her gun vıdeo almak zorunda mıyım böyle bir zorunlulğum oldugunu zannetmıyorum Bizim emeğimize yazık değil mi lütfen ..
    Selam,

Arkadaşımın belirttiği şekilde yetkili ekip oyun içi kontrolleri aralıksız bir şekilde yapmaktadır. Ek olarak iş birliği yapmak isterseniz raporlama yapıyorsunuz, bu bir zorunluluk değildir.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Arkadaşımın belirttiği şekilde yetkili ekip oyun içi kontrolleri aralıksız bir şekilde yapmaktadır. Ek olarak iş birliği yapmak isterseniz raporlama yapıyorsunuz, bu bir zorunluluk değildir.

Sürekli dediğiniz ben neden görmuyorum kişiler 4 gundur slotta 7.24 makroları acık ama 1 tane yetkılı arkadas goremıyorum BIR GOZ ATIN ISTERSENIZ ?
    Last edited by NightOwl; 10-14-2021 at 03:26 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ulukentli0505 View Post
    Sürekli dediğiniz ben neden görmuyorum kişiler 4 gundur slotta 7.24 makroları acık ama 1 tane yetkılı arkadas goremıyorum BIR GOZ ATIN ISTERSENIZ ?
    Tarafınıza ilettiğim gibi kontroller düzenli olarak yapılıyor. Ayrıca forumun genel bölümleri bildirim yapılan veya raporlarınız hakkında destek alabileceğiniz bölümler değildir. Belirttiğim gibi iş birliği yapmak isterseniz CR üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz.

*Gerekli bilgilendirme yapıldığı için konu yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.