Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Exclamation Hapis Görevi Yaptım Fakat Verilmiyor

Görevi yaptım fakat teslim edemiyorum. Sticks i çöpe attım işim bitti diye sanırım atmamam lazımdı.

Nasıl yapacağız şimdi acaba

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    TEKRAR çekiceksin görevin bitmesi ve onu teslim etmen lazım

Junior Member
    Bilgi sahibi değil isen post kasmak için cevap yazmazsan sevinirim.

https://forum.nttgame.com/forum/show...kam%C4%B1yorum

Örnek durum daha öncede karşılaşılmış ve mod arkadaşlar yardımcı olmuş. Bir mod arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Durumu ekibe iletebilmemiz adına lütfen sağ altta tarih gözükecek şekilde görevi yaptığınıza dair bir KSC iletir misiniz?

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Durumu ekibe iletebilmemiz adına lütfen sağ altta tarih gözükecek şekilde görevi yaptığınıza dair bir KSC iletir misiniz?
    Buyrun efendim

Cevap içerisinde hizliresimcom a yükledim resim IMG kodlarıyla ekli ama neden gözükmüyor resim burda anlamadım

https://www.hizliresim.com/4xrla97

Quote Originally Posted by yen_Tjgfu2ZQ View Post
    Buyrun efendim

Cevap içerisinde hizliresimcom a yükledim resim IMG kodlarıyla ekli ama neden gözükmüyor resim burda anlamadım

https://www.hizliresim.com/4xrla97
    Direkt link olarak eklendiğinde görüntülenebiliyor. Durumu ekibe ilettik, bu süreçte lütfen karakteriniz ile çevrim içi olmaya devam ediniz.

Junior Member
    Direkt link olarak eklendiğinde görüntülenebiliyor. Durumu ekibe ilettik, bu süreçte lütfen karakteriniz ile çevrim içi olmaya devam ediniz.
    Çok teşekkür ederim ilgi alakanız için. En son 7-8 sene belki daha fazla oldu sanırım burdan problem iletmek için cebelleşiyorduk muhattap bulabilmek için.

Biraz foruma bakınca konu açıldık dan kısa süre sonra modların cevap verdiğini görünce ümitlendim ve gördümki baya şey değişmiş artık muhattap var.

Junior Member
    Hocam daha çok beklermiyiz acaba

Junior Member
    Neredeyse 24 saat geçecek hala çekme işlemi gerçekleşmedi. Çekme işlemi çok basit bir konu olduğundan bence yetkili kişi arada unuttu hatırlatırmısınız artık dışarı çeksin beni rica etsem.

Selam,

Karakteriniz gerekli kontrollerin ardından ilgili bölgeden çıkarılmıştır, bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.