Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Hesab bilgilerim

Merhaba eski charımı kullanmaya basladım ancak bu charın kayıtlı olduğu numara eski numaram artık kullanmıoyrum. charıma otp kurucam eski numaraya msj atıo lutfen yardımcı olurmusunuz bu numarayı nasıl güncelleyecegız. otp kuramadıgım icin hesabıma ve itemlerime zarar gelmesinden endişe duyuyorum. Saygılarımla...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Erişim olmayan telefon numarası OTP sisteminde kayıtlı ise ilgili telefon numarasının operatör ile iletişim kurarak tekrar çıkartılması gerekmektedir. Bunun dışında başka bir çözüm yoktur.

16.02.2019 tarihinden beri OTP sistemine bağlı olan telefon numarasının değiştirilmesi konusunda destek olunmuyor.

Yeni sunucularda zorunlu olan OTP neticesinde belli bir vakte kadar destek ekibi destek verdi. Sonrasında destek verilmeyeceğini de altını çizerek belirtmiştir.

Dilerseniz, ICS/OTP kategorisine bilet göndererek, bilete gelecek olan yanıtı bekleyebilirsiniz. Bilet verilen yanıtlar nihai karar olmaktadır.

İyi forumlar.

Junior Member
    Öncelikle ilgin için teşekkürler. Hesabı kurarken numaramı girdim hesaba kayıtlı otp yok . sistemdeki telefonu güncellemek istiyorum eski numaraya onay atıyor. eski numara kapalı belli bir süre operatörler satmıyor kullanılmıs numarayı zaten. çözüm yokmu şimdi?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Muhtar_TR View Post
    Öncelikle ilgin için teşekkürler. Hesabı kurarken numaramı girdim hesaba kayıtlı otp yok . sistemdeki telefonu güncellemek istiyorum eski numaraya onay atıyor. eski numara kapalı belli bir süre operatörler satmıyor kullanılmıs numarayı zaten. çözüm yokmu şimdi?
    Eski numaraya tekrar erişim sağlamanız dışında bir alternatif maalesef yok.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Eski numaraya tekrar erişim sağlamanız dışında bir alternatif maalesef yok.
    iLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.