Results 1 to 6 of 6

Thread: Jr ban

Member
    Nickname
    vatan
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Jr ban

Arkadaşlar jr ban denen şaçmalik jr ban bu sabah açildi lakin jr de olmadigim halde jr ban yemiş hesabim bunu açiklayacak bir arkadas yokmu 1KİŞİNİN GM VEYA TİCKETİNE MI BAKILIYOR İNCELEME YAPILIYORMU SANMIYORUM

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Aldığınız cezanın sebebini öğrenmek için müşteri hizmetlerine destek bileti gönderebilirsiniz.

https://support.nttgame.com/

Junior Member
    Merhabalar,
    JR ban kapatılmış denildi fakat insanlar jr ban kapalı iken jr de nasıl banned olur ve diğer bir konu ise raporlar geliyor ama raporu atan kişinin siciline bakılmalı bu areste gerçekten çok egolu insan var bu konuda GM lerden destek bekliyoruz.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Daha önce girdiğiniz jrlerde uygunsuz bir davranışta bulunduysanız hesabınız ceza almış olabilir. Jrde ban sistemi diye bir şey yok, oylama sistemi var.

Member
    Nickname
    vatan
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nativebrutal View Post
    daha önce girdiğiniz jrlerde uygunsuz bir davranışta bulunduysanız hesabınız ceza almış olabilir. Jrde ban sistemi diye bir şey yok, oylama sistemi var.
    uygunsuz davranis demİŞsİnİz pekİ jr ban 3 day cr yazisi sebebİ afg kalmak mi yoksa uydurma bİr konumu tİcket attim yanit uygunsuz davranis deniyor ne yapmisim bellİ degİl dc adresiniz var uygun dİlle anlatmak İstİyorum bana burun kiviran medyatÖr bug bİldİrİmİ yapan arkadasa İlgİleniyor bu mui Çİfte standart heryerdevar HAKARET YAPANI YANLIS YERDE HAKKIMI SAVUNMUSUM
    BANDİCAM KURMAMAK HATAM SAF OLMAK HATAM MERT OLMAK HATAM NAMERT OLMAK GEREKIYORMUŞ BU RADA İLKJ ŞİKAYET EDEN KAZANIYOR KİMİN HAKLI OLDUGU DEGIL VİDEO KANIT RESIM UZMANI O VIDEOYU ÖLE BİR ALLAR PULAR SONRA KENDI BILE INANIR YALANINA KENDİNİZ DEDINIZ JR DE BAN SİSTEMİ YOK PEKİ JR BAN AFG CR YAZISINI NASIL YORUMLAYACAKSINIZ PUANLAMA SİSTEMİNE NE OLDUUDA GM YADA EKİP NEDEN MÜDAHİL OLUYOR
    Last edited by berksan456; 10-08-2021 at 06:53 PM.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by berksan456 View Post
    uygunsuz davranis demİŞsİnİz pekİ jr ban 3 day cr yazisi sebebİ afg kalmak mi yoksa uydurma bİr konumu tİcket attim yanit uygunsuz davranis deniyor ne yapmisim bellİ degİl dc adresiniz var uygun dİlle anlatmak İstİyorum bana burun kiviran medyatÖr bug bİldİrİmİ yapan arkadasa İlgİleniyor bu mui Çİfte standart heryerdevar HAKARET YAPANI YANLIS YERDE HAKKIMI SAVUNMUSUM
    BANDİCAM KURMAMAK HATAM SAF OLMAK HATAM MERT OLMAK HATAM NAMERT OLMAK GEREKIYORMUŞ BU RADA İLKJ ŞİKAYET EDEN KAZANIYOR KİMİN HAKLI OLDUGU DEGIL VİDEO KANIT RESIM UZMANI O VIDEOYU ÖLE BİR ALLAR PULAR SONRA KENDI BILE INANIR YALANINA KENDİNİZ DEDINIZ JR DE BAN SİSTEMİ YOK PEKİ JR BAN AFG CR YAZISINI NASIL YORUMLAYACAKSINIZ PUANLAMA SİSTEMİNE NE OLDUUDA GM YADA EKİP NEDEN MÜDAHİL OLUYOR
    Yanlış bildiğiniz bir kaç şey var. Jr'de bulunan oylama ve puanlama sistemi hesabınızın kapatılmasına sebep olmaz. Sadece etkinliğe girişinizi engeller, onun içinde birden fazla kez oylanmış olmanız gerekir. Uygunsuz davranışları Kurallara göz atarak öğrenebilirsin. Etkinlikte afk kalma, görevini yerine getirmeme ve diğer oyuncuları zor durumda bırakacak eylemler ceza almanıza sebep olur.

*Gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapıldığı için konu kapatılmıştır.