Results 1 to 9 of 9

1 gün neden cr yedim ogrenebilrmiyim

Charim neden 1 gün cr yedi

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Portala giriş yaptıktan sonra Hesabım > Oyun Hizmetleri > Hesap Durumu adımları üzerinden nedenini öğrenebilirsiniz. Eğer yazmıyor ise destek bileti gönderebilirsiniz.

Jr Diyor 1 Gün Ama jr De afq kalmadım birsey yapmadım Ki 1 Gün Bosunamı yedim birsey yapcam tamam hak ettim dicem

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ert_17GNUCkZ View Post
    Jr Diyor 1 Gün Ama jr De afq kalmadım birsey yapmadım Ki 1 Gün Bosunamı yedim birsey yapcam tamam hak ettim dicem
    Oyuna girerken tam olarak ne yazıyor? Aynı zamanda portalda?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Portalda Disturbing (JR) CR 1 DAYS Chara Girerkende Aynı Sekilde yazıyor efendim Ama bir hata yaptıımı Afq Kalmadığıma Eminim Rahatsız Edici Belki Soylemde Bulunmusumdur Ama Bunun Cezası 1 Gün Cr Olmamalı 3 Gün Chat Ban Yesem Tamam Dicem Ama karar tabiki genede sizin

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Portalda Disturbing (JR) CR 1 DAYS Chara Girerkende Aynı Sekilde yazıyor efendim Ama bir hata yaptıımı Afq Kalmadığıma Eminim Rahatsız Edici Belki Soylemde Bulunmusumdur Ama Bunun Cezası 1 Gün Cr Olmamalı 3 Gün Chat Ban Yesem Tamam Dicem Ama karar tabiki genede sizin
    Doğrusunu sadece müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz ama benim tahminime göre afk değil de rahatsız edici davranış gibi duruyor ban süresinden, belki skillerinizi kullanmadınız ya da birilerini devamlı tp ettiniz bunu sadece siz bilebilirsiniz. Genelde bu tür davranışlara 3 gün süreyle uzaklaştırma verilir bence bu kadar az ceza almanız sizin için bir şans.

Yine de itiraz etmek veya detaylı bilgi almak isterseniz bilet gönderebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

O zaman buna sükür diyelim saat kacta ban yemisim kacta acılcak onu soyleyebilrmisiniz gore biliyorsanız efendim bu rift etknligi var girmem lazm denk gelcekmi merak ettimde

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    O zaman buna sükür diyelim saat kacta ban yemisim kacta acılcak onu soyleyebilrmisiniz gore biliyorsanız efendim bu rift etknligi var girmem lazm denk gelcekmi merak ettimde
    Merhabalar,

Moderatör ekibi bu tarz bilgileri kontrol edebilecek yetkiye sahip değildir. Hangi saatte hesaba ceza uygulandı ise ertesi gün yine aynı saatte ceza ortadan kalkacaktır.

Senior Member
    seni ben banlattım eğer karus magen varsa siriusta o sensindir. 1 gün az bile vermişler demek geçmişin temizmiş bir daha insanları rahatsız etmezsin umarım eğer o kişi sensen. gece 01:00den sonra açılıyor bildiğim kadarıyla