Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 62
    Junior Member

Full Moon Rfit Düzenlenmesi Gerekiyor

Full Moon Rfit adı altında yapılan etkinliğin düzeltilmesini istiyorum. Çünkü, içerideki (KS) olayı tamamen bir saçmalık, 1, 2 kişinin 150 200 rift jewel kasmasını saylarken diğerlerinin 40, 50 almasını sağlıyor. Durum böyle olunca sistem hiç adil olmamış oluyor. 3 günde 100 jewel biriktirirken, makrolu veya uyanık kesimler 1 günde 200 jewel alıyor! Bu sizce ne kadar adil ya da mantıklı? Full Moon rift'e girilir, yaratıklar kesilir ve eşit jewel gelir, olması gereken budur. Çoğu A.F.K olayından bahsediyor ama onunda çözümü basit, 10 saniye A.F.K kalanı dışarı atabilir. Adaletli bir çözüm istendikten sonra yol çok basittir. Yeter ki bu duruma bir müdehale edilsin!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Macro ile ksnin ne alakası var asıl macro olan 50 kasar bu etkinlikte. 150 200 kasan (200 kasmak imkansıza yakın) kişiler de ks atıyor sen de atabiliyorsun he ittifak olayına bir şey yapılamıyor etkinliğin tek kötü yanı o ona da parti başkanları dikkat etmesi gerekiyor .

edit : senin dediğin gibi herkese eşit dağıtcağına o zaman npcye tıklayan herkese 1 kutu versin olsun bitsin uğraştırmasın
    Last edited by Eko_1ZS47Rpt; 10-04-2021 at 11:25 PM.

Junior Member
    Onu bunu bilmem. Sonuç olarak kutular eşit dağıtılmıyor arkadaşım ittifak mı dersin ne dersin bilemem ama yaratık kesemiyorsun nowa atıyorsun olmuyor sayıyorsun olmuyor içeri giren elemanlar ts li mi hareket ediyor anlamadım güya bi event geliyor ama saçmalığın daniskası! Nerdee adalet? Biri 3 - 5 çakalı zengin ediyorlar hepsi bu. Biz pot parası çıksın diye girerken millet 15 20 karakter açıp bilmem kaç gb kastım modunda geziyor. Bunlar saçmalık değilde nedir? Ayrıca cvp beklediğim kişi sen değilsin yetkili biri cvp versin..

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    Macro ile ksnin ne alakası var asıl macro olan 50 kasar bu etkinlikte. 150 200 kasan (200 kasmak imkansıza yakın) kişiler de ks atıyor sen de atabiliyorsun he ittifak olayına bir şey yapılamıyor etkinliğin tek kötü yanı o ona da parti başkanları dikkat etmesi gerekiyor .

edit : senin dediğin gibi herkese eşit dağıtcağına o zaman npcye tıklayan herkese 1 kutu versin olsun bitsin uğraştırmasın
    Biraz daha zorlaştırılıp sadece kutulardan jewel kasma olayı gelebilir. Mobların Hp ve Atakları arttırılır. Bu sayede herkes kolay kolay 20 turu bitiremeyecek. Eğer herkes takım halinde koordine oynarsa ancak 20 tur bitirebilirler yoksa 13-14te patates olurlar.

Bu sayede nova bekletenlerde, ilk 5 turda T basıp sınıra dayananlardan arınır. Tamamen dayanışma ve takım ruhu esas olur.

Bu sistem gelmese bile novaların hasarının azaltılması veya kaldırılması lazım. En olmadı istediği Coin miktarı artsın.
    Last edited by IScamander; 10-04-2021 at 11:35 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by burak_hero View Post
    Onu bunu bilmem. Sonuç olarak kutular eşit dağıtılmıyor arkadaşım ittifak mı dersin ne dersin bilemem ama yaratık kesemiyorsun nowa atıyorsun olmuyor sayıyorsun olmuyor içeri giren elemanlar ts li mi hareket ediyor anlamadım güya bi event geliyor ama saçmalığın daniskası! Nerdee adalet? Biri 3 - 5 çakalı zengin ediyorlar hepsi bu. Biz pot parası çıksın diye girerken millet 15 20 karakter açıp bilmem kaç gb kastım modunda geziyor. Bunlar saçmalık değilde nedir? Ayrıca cvp beklediğim kişi sen değilsin yetkili biri cvp versin..
    Yetkili birinden "cvp" bekliyosan ya ticket atacaksın ya discorddan özel mesaj atacaksın yıl oluyor 2022 hala forum nedir ne değildir bilmiyorsunuz bide trip atıyorsunuz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IScamander View Post
    Biraz daha zorlaştırılıp sadece kutulardan jewel kasma olayı gelebilir. Mobların Hp ve Atakları arttırılır. Bu sayede herkes kolay kolay 20 turu bitiremeyecek. Eğer herkes takım halinde koordine oynarsa ancak 20 tur bitirebilirler yoksa 13-14te patates olurlar.

Bu sayede nova bekletenlerde, ilk 5 turda T basıp sınıra dayananlardan arınır. Tamamen dayanışma ve takım ruhu esas olur.

Eventin amacı nedir? Para kasmak ve girenlerin çoğunun amacıda bu zaten. Eğer rekabet isteniyorsa Jr, chaos yada bdw girebilir. Biraz mantıklı düşünülmen gerekiyor. Kutulardan jewel kasılırsa adil dağıtım olmuş oluyor buda benim dediğime eş değer zaten.

Junior Member
    Adaleti savunman gerekirken saçma bir sistemi savuyor olman insanda trip değil sinir yapıyor doğal olarak. Şuan ki sistem çoğu elemanın hoşnut olduğu bir durum ki bahsettiğin ittifak olayı tamda bu noktada kilittir. Buraya bir moderatör gelir durumu gerekli yerlere bildirir! Buraya yazılmasında ki amaç destek almaktır. neysee

Senior Member
    Quote Originally Posted by burak_hero View Post
    Eventin amacı nedir? Para kasmak ve girenlerin çoğunun amacıda bu zaten. Eğer rekabet isteniyorsa Jr, chaos yada bdw girebilir. Biraz mantıklı düşünülmen gerekiyor. Kutulardan jewel kasılırsa adil dağıtım olmuş oluyor buda benim dediğime eş değer zaten.
    Hacı, etkinlik kolay, hatta aşırı kolay. Şayet, etkinlik aynı kalıp ödüller eşit olursa hiçbir rekabeti kalmaz.

Senior Member _ESW3T_'s Avatar
    Nickname
    Hebilibilibili
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Realistic
    4 Hafta olması biraz saçma olmuş

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _ESW3T_ View Post
    4 Hafta olması biraz saçma olmuş
    kutuların ve coinslerin el değişimi için çok makul bir süre olarak değerlendirilmiş olsa gerek.
    yeteri kadar değişim olmamışsa süre uzar. yok eğer değişim amacına ulaşmışsa belirlenen tarihte etkinlik bitirilir.
    mantıklı.