Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Lightbulb Ring de karakter aldim ama sorun var

Merhabalar.Dün boş bir slotuma mage satın aldım pazardan ringden.Fakat magenin all chat komple muteli.Karakteri satın alırken bu tarz bilgileri vermediklerinden göremiyoruz.Karakterin başka bir problemi vs var ise ben bunu nasıl aşabilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Geçmişini bilmediğiniz ringli karakterleri almanızı tavsiye etmiyoruz. Dilerseniz konuyla ilgili müşteri hizmetlerine destek bileti gönderebilirsiniz.

https://support.nttgame.com/

Junior Member
    Haklısınız fakat satışlar hep pazar mafyalarının ellerinde olduğundan bunu malesef bilemiyoruz.Tmm ticket atalım.

Junior Member
    Ticket kısmından departmenti seçmeme izin vermiyor.Bir nedeni varmıdır ?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Ctrl + F5 yaparak ya da tüm çerezleri temizleyerek deneyebilirsiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Banned
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Geçmişini bilmediğiniz ringli karakterleri almanızı tavsiye etmiyoruz. Dilerseniz konuyla ilgili müşteri hizmetlerine destek bileti gönderebilirsiniz.

Geçmişini bilmediğiniz ringli karakterleri almanızı tavsiye etmiyoruz. Bu konuda ciddi misiniz?

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Geçmiş olsun dostum, ring işi biraz sıkıntılı neyin ne olduğunu bilmeden almak tam bir kumar.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Brofer View Post
    Geçmişini bilmediğiniz ringli karakterleri almanızı tavsiye etmiyoruz. Bu konuda ciddi misiniz?
    Burada bahsedilmek istenen tanımadığınız ringli karakterleri alırken tekrar düşünmek. Oyuncular ringli karakterin geçmişini elbette bilemez, en azından oyun içinde tanıyıp güvenebildiği clan arkadaşları vs. aracılığıyla karakterleri alması önerilir.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

MAdem öyle yüzük sistemini düzeltin sayın modum.Üstünde geçmişi yazsın.Eşyayı pustan satıp boyle bır yorum atmak nasıl birşey acaba ?

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by Dilmenleriletisim View Post
    MAdem öyle yüzük sistemini düzeltin sayın modum.Üstünde geçmişi yazsın.Eşyayı pustan satıp boyle bır yorum atmak nasıl birşey acaba ?
    Dostum haklısın ring üzerinde bu tarz bilgiler olsa gayet güzel olur fakat bildiğim kadarıyla ring'in amacı slot boşaltmak yani karakteri satmak değil. Ring basılan karakter No- merchant olsa güzel olur fakat bu seferde başka bir yere taşınamayan karakter ne işe yarayacak ? Paradoks gibi bir durum

Tags for this Thread